اخبار

مشارکت شرکت عمران شهری ایران در بهسازی محلات سقز

 شرکت عمران و بهسازی شهری ایران برای بهسازی محلات بهارستان و تازه آباد سقز مشارکت می کند
مشارکت شرکت عمران شهری ایران در بهسازی محلات سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، مجید روستا، عضو هیئت مدیره این شرکت روز چهارشنبه ضمن بازدید از این محلات و دیدار با مردم بر اجرای برنامه های بهسازی  و نوسازی محله های هدف تاکید واظهار کرد: 50 درصد از عملیات فاضلاب کشی این ناحیه منفصله از محل اعتبارات شرکت تامین خواهد شد.
روستا همچنین در بازدید از نهاد توسعه محله بهارستان بر نوسازی کلاس های مدارس برای اجرای برنامه در راستای توانمندسازی دانش آموزان و مردم و ساخت کتابخانه در محلات هدف تاکید کرد.
وی ضمن بازدید از عملیات عمرانی آسفالت معابر و کوچه های تازه آباد، اعلام کرد: یک هزار تُن قیر برای آسفالت محلات هدف سقز از جمله تازه آباد نیز اختصاص می یابد.
عضو هیات مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران از مسئولان سقز برای ساخت سالن ستاد بحران در محله بهارستان تقدیر و  بر ساخت خانه محله در محلات هدف ستاد بازآفرینی شهری تاکید کرد.
محسن بیگلری، نماینده مردم شهرستانهای سقز وبانه در مجلس نیز با تشکر از عضو هیات مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران بر تلاش شهرداری و شورای اسلامی جهت توانمندسازی مردم محلات از طریق دفتر تسهیلگری برنامه بازآفرینی شهری تاکید کرد.
کامیل کریمیان، فرماندار سقز هم اقدام خیران و ادارات؛ راه وشهرسازی، آب و فاضلاب شهری، مخابرات، گاز، برق، شهرداری و شورای شهر برای ساماندهی کالبدی، احداث زیرساختی و بازآفرینی شهری تازه آباد را شایسته و قابل تقدیر برشمرد و تصریح کرد: مردم تازه آباد بایستی در بازآفرینی شهری، مشارکت بیشتری داشته باشند.
در این دیدار شهرام ملکی معاون امور هماهنگی و عمرانی استاندار کردستان و جمعی از مسئولان در این بازدید حضور داشتند.

 

بازدید [ 283 ]