اخبار

مسابقات تنیس روی میز نونهالان کشور با معرفی تیم ها و نفرات برتر پایان یافت

مسابقات قهرمانی تنیس روی میز نونهالان قهرمانی کشور با مشخص شدن تیم ها و نفرات برتر شامگاه جمعه در سالن چند منظوره شهید کاظمی شهر سقز در استان کردستان پایان یافت.
مسابقات تنیس روی میز نونهالان کشور با معرفی تیم ها و نفرات برتر پایان یافت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، در پایان این مسابقات در بخش تیمی نونهالان تهران در سکوی نخست قرار گرفتند و تیم کردستان عنوان دوم را کسب کرد و قم و خوزستان نیز به صورت مشترک سوم شدند.
در بخش انفرادی این مسابقات نیز در رده سنی 9 و 10 سال سامران کریمی از کردستان اول شد، محمدرضا نشاطی از تهران به مقام دوم رسید و پارسا معصومی از همدان و رضا شریعتی از گلستان مشترکا سوم شدند.
مقام اول رده سنی 11 و 12 سال را هم محمد امین صمدی از تهران کسب کرد، نوید شمس از البرز دوم شد و مقام سوم به صورت مشترک به پارسا نوروزی از مازندران و سید علی سجادیان از قم رسید.
در رقابت‌های دوبل، محمدامین صمدی و آریا نصیری عنوان نخست را کسب کردند، نوید شمس از البرز و امیرحسین علیقارداشی از کرمانشاه دوم شدند، امیرمحمد زرین‌کلاه و سینا حکیما از تهران، سیدعلی سجادیان از قم و محمدرضا حسین‌پور از قزوین مشترکا مقام سوم را به دست آوردند.
در پایان این مسابقات با حضور مسئولان به نفرات و تیم های برتر حکم و مدال قهرمانی و تندیس این رقابت ها اهدا شد.
در آئین اختتامیه این مسابقات که علی اکبر ورمقانی، فرماندار سقز و جمعی از مسئولان حضور داشتند، همچنین از طرف اداره ورزش و جوانان سقز از محمود نظری دبیر فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران، حامد جولایی مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان و جمیل لطف الله نسبی مربی تیم جوانان تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران تقدیر شد.
این رقابت ها با حضور 230 ورزشکار از 32 تیم از استان های مختلف در سه بخش تیمی، انفرادی و دوبل در سالن شهید کاظمی شهر سقز از 28 تا 31 شهریور بمدت چهار روز برگزار شد.
شهرستان سقز 14 هزار ورزشکار سازماندهی دارد که 180 نفر از آنها در رشته تنیس روی میز فعالیت می کنند.


بازدید [ 153 ]