اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان:

مردم سرمایه عظیمی برای حاکمیت و نظام هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت:مردم سرمایه عظیم و پشتوانه بزرگی برای حاکمیت و نظام هستند و در روزهای سخت کنار انقلاب بوده اند.
مردم سرمایه عظیمی برای حاکمیت و نظام هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، حسین خوش اقبال روز یکشنبه در دومین جلسه شورای اداری شهرستان سقز در سالن 29 گولان فرمانداری افزود:نظام جمهوری اسلامی، نظامی مردمی و کسب رضایتمندی مردم از هداف این نظام الهی است که باید مسئولان همواره دغدغه اصلی آنان خدمت به مردم و کسب رضایت ولی نعمتان باشد.
وی عنوان کرد: مردم بایستی، نسبت به انقلاب، نظام و خدمات انجام شده، آگاه و امیدوار باشند.
وی با عنوان اینکه کارهای خوبی با همراهی مردم، همدلی مسئولان و حضور سرمایه گذاران در شهرستان سقز انجام شده است ادامه داد: این اقدامات مناسب ولی تا حد مطلوب فاصله است.
معاون سیاسی استاندار با اشاره به رای 83 درصدی مردم شهرستان سقز به برنامه های دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری از افرادی که زمینه حضور گسترده و مشارکت بالای مردم در انتخابات را فراهم کردند تشکر کرد.

خوش اقبال با اظهار اینکه، اشتغال از دغدغه های اصلی و جدی است تصریح کرد:باید زیرساخت های لازم برای حضور بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در حوزه های گردشگری، صنعت، معدن و سایر ظرفیت ها فراهم شود.
وی با اشاره به دغدغه های مردم شهرستان سقز، تصریح کرد: بازگشایی بازارچه سیف و آغاز به کار آن، تکمیل فرودگاه سقز، اتمام بیمارستان در دست ساخت، تکمیل اتوبان سقز بوکان، اتمام آسفالت جاده سقز مریوان به جد پیگیری می شود.
خوش اقبال در بخشی دیگر از سخنان خود عنوان کرد: برای پیگیری دغدغه بازاریان، چندین هیات از کشور به استان سفر کرده اند و استاندار کردستان و نماینده مردم سقز وبانه در مجلس به جد پیگیر هستند.
وی با بیان اینکه، خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند، از اصحاب رسانه خواست تا با نقد سازنده و منصفانه در راستای توسعه و آبادانی شهرستان  و استان یاور باشند.

بازدید [ 437 ]