اخبار

فرماندار سقز

مردم ایران اسلامی اعتماد ناپذیری آمریکا را بار دیگر فریاد زدند

معاون استاندار و فرماندار سقز گفت: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، در 13 آبان امسال هم ، اعتماد ناپذیری آمریکا را بار دیگر فریاد زدند.
مردم ایران اسلامی اعتماد ناپذیری آمریکا را بار دیگر فریاد زدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، علی اکبر ورمقانی روز شنبه در اجتماع راهپیمایی کنندگان 13 آبان 96 در میدان جمهوری اسلامی افزود: ایران کشوری صلح طلب است که از راه گفتگو و برجام با آمریکا وارد مذاکره شد ولی این کشور، دارای حکومتی جبار و مستکبر است که ماجراجویی ها و کینه توزی های اخیر سردمداران ذلت پیشه آن این موضوع را به خوبی برای جهانیان اثبات کرد.
وی اضافه کرد: ملت ایران اسلامی، هیچ اعتمادی به آمریکا ندارد زیرا در تمام یک قرن گذشته، آمریکا فقط مشغول توطئه علیه کشورمان ، ملت، انقلاب و نظام ما بوده است و غافل از اینکه این نظام با فداکاری ها، جانفشانی های خون مقدس شهدای تمام اقشار، به ثمر رسیده و هیچ توطئه ای نمی تواند آن را به خطر بیاندازد.
ورمقانی عنوان کرد: امروز ملت ایران اسلامی برای استقلال، آزادی، خاک و شرف و ناموسمان شهید تقدیم می کند و دفاع ما، دفاعی اسلامی، انقلابی و ایرانی است و ما هوشیارتر از همیشه پشت سر رهبر هوشیار و فرزانه در خط مبارزه با استکبار جهانی هستیم و هرکجا آمریکا علیه ما توطئه ایجاد کند آنرا خنثی خواهیم کرد.
او ادامه داد:سیزدهم آبان ماه ، یادآور سه واقعه مهم تبعید امام عزیز به ترکیه در سال ۴۳، شهید کردن دانش آموزان بی گناه در سال ۵۷ توسط رژیم وابسته شاه و تسخیر لانه جاسوسی در ایران در سال ۵۸ توسط دانشجویان خط امام است که امام خمینی (ره) آن را انقلاب دوم نامیدند و به همین دلیل این روز در تاریخ کشور به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار به ثبت رسیده است.
 راهپیمایی روز 13 آبان ،  در شهر صاحب سقز هم  با حضور مردم دو این شهر و بخش  های"زیویه" و" امام "با سخنرانی رستگار زاهدی، بخشدار زیویه  برگزار شد.
وی عنوان کرد: سالهاست بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب و امام راحل، فرهنگ استکبار ستیزی در ایران اسلامی، نهادینه شده و راهپیمایی 13 آبان نماد واقعی این حرکت هوشمندانه مردم است.
در ادامه، این راهپیمایی ها، بندهای قطعنامه سراسری خوانده شد و راهپیمایی کنندگان با سردادن شعارهای انقلابی وفریادهای الله اکبر آن را تایید کردند و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سقز،  از حضور پر صلابت و مقتدرانه مردم شریف در راهپیمایی روز 13 آبان تشکرکرد.


13ABAN96

بازدید [ 748 ]