اخبار

مجموعه ورزشی کارگران شهرستان سقز ساخته خواهد شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان در آیئن تقدیر و معارفه رئیس اداره سقز گفت: مجموعه ورزشی کارگران شهرستان سقز ساخته خواهد شد.
مجموعه ورزشی کارگران شهرستان سقز ساخته خواهد شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، بُرهان صلواتی در نشست با فرماندار سقز بیان کرد:ساخت این مجموعه از مصوبات سفر ریاست جمهوری در سال 90 است و از برنامه های اصلی این اداره کل خواهد بود.
صلواتی عنوان کرد:در راستای جبران عقب ماندگی های شهرستان سقز، ترغیب سرمایه گذاری شستا(شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) ، توجه به تعاونی ها روستایی، رفع مشکلات تعاونی های مسکن، آموزش تعاونگران و احیای اتاق تعاون و اجرای برنامه های توسعه کار آفرینی و روستا تعاون در سقز به جد پیگیری می شود.
فرماندار سقز نیز با بیان اینکه، یکی از درخواست های جامعه کارگری شهرستان، احداث مجموعه ورزشی کارگران است عنوان کرد:این مجموعه ورزشی از محل اعتبارات اداره کل، ملی و شهرستان ساخته خواهد شد.
در ادامه حمید ساعدپناه، به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سقز معرفی و از تلاش های اسعد قدیمی، رئیس پیشین این اداره تقدیر شد.
ساعد پناه دارای فوق لیسانس ایمنی کار است و مدیریت اداره کار بانه و سروآباد از سوابق کاری وی است.
وی مهمترین برنامه های خود را پیگیری تملک زمین و ساخت مجموعه ورزشی کارگران سقز، دعوت از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری، کاهش حوادث ناشی از کار، افزایش دانش ایمنی کار، کاهش تنش های کارگری و کارفرمایی در حوزه روابط کار،  ایجاد و تقویت شوراهای سازش کارگر و کارفرما اعلام کرد.

 

بازدید [ 254 ]