اخبار

فرمانده جدید تیپ 228 سقز معرفی شد

سرهنگ سیروس محمدی به عنوان فرمانده جدید تیپ 228 متحرک هجومی شهید ابراهیم ثابت سقز معرفی و از سرهنگ امیر درستی فرمانده قبلی تیپ تقدیر شد.
فرمانده جدید تیپ 228 سقز معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، در این آئین، فرمانده قرارگاه منطقه ای ارشد نزاجا در غرب کشور گفت: نیروهای ارتش با پوشیدن لباس شرف و با افزایش آمادگی رزمی با افتخار ، انجام وظیفه می کنند.
امیر فرهاد آریانفر با عنوان اینکه اقتدار نظام مقدس  جمهوری اسلامی ایران امروز برکسی پوشیده نیست تصریح کرد:امروز جنگ ترکیبی در یک فضای دیگر از سوی دشمنان علیه کشورمان شروع شده است.
وی ادامه داد:به لطف و عنایت الهی با هدایت فرماندهی معظم کل قوا و برکت خون شهدا، نفوذ معنوی انقلاب اسلامی در حوزه جغرافیایی گسترش پیدا کرده و با نفوذ ترین کشور منطقه است.
وی گفت: ما ثابت کرده ایم با بصیرت و اقتدار و بینش الهی می توانیم مقابل هجمه روانی دشمن مقابله کنیم و علیرغم فشار دشمن از طریق عملیات های روانی و هزاران شبکه مجازی، ترفندها و توطئه های خنثی شده است.
در این آئین که روز یکشنبه در سالن هزار و یک شب سقز برگزار شد، امام جمعه سقز، معاون سیاسی فرماندار سقز و جمعی از مسئولان حضور داشتند.

 

بازدید [ 3926 ]