اخبار

فرماندار سقز: چشم انداز و دورنماي مديريت شهري صاحب 50 سال آينده باشد

فرماندار ويژه شهرستان سقز با اشاره به ظرفيت هاي صاحب، بخش زيويه و امام و وجود دشت هاي حاصلخيز و اجرايي شدن 5 تا 6 هزار هكتار زمين هاي شهرستان با سيستم آبياري تحت فشار، عنوان كرد: بايستي با دور انديشي نسبت به توسعه همه جانبه شهر صاحب برنامه ريزي كرد.
فرماندار سقز: چشم انداز و دورنماي مديريت شهري صاحب 50 سال آينده باشد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سقز، كاميل كريميان در نشست با اعضاي شورا و شهردار صاحب افزود:صاحب، محور گردشگري، كشاورزي و قطب سنگ آهن است.

كريميان از آنان خواست تا با همدلي و همراهي و بهره گيري از ظرفيت هاي قانوني، اداري و مردمي نسبت به توسعه اين شهر و حركت در راستاي منافع شهروندان گام بردارند.

وي همچنين بر تدوين برنامه و اجراي طرح جهت ايجاد درآمد پايدار تصريح كرد.
محمديان معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري سقز هم بر اجراي طرح جهت ايجاد درآمد پايدار براي شهرداري و اجراي طرح گردشگري "كاني گومه يان" تاكيد كرد.
اعضاي شوراي صاحب هم بر استقرار كلانتري، ادارات خدمات رسان و فوريت هاي پزشكي ، ساخت تصفيه خانه آب و ضرورت فعال بودن درمانگاه شبانه روزي تاكيد كردند.
شهردار صاحب هم اظهار داست: براي آباداني اين شهر 38 ميليارد و 529 هزار ريال بودجه جهت سال 99 پيش بيني شده است كه 28 ميليارد و 516 ميليون و 200 هزار ريال آن به اجراي طرحهاي عمراني اختصاص خواهد يافت.
يحيي آذرپور افزود: سال گذشته حدود يك ميليارد تومان در بحث عمراني هزينه شد.

 

بازدید [ 75 ]