اخبار

فرماندار سقز: همچون يك سرباز در خدمت سرمايه گذار هستم

 فرماندار شهرستان سقز گفت: همچون يك سرباز برای ايجاد اشتغال در خدمت سرمايه گذار هستم و از سرمایه گذار به صورت ویژه حمایت می کنم.
فرماندار سقز: همچون يك سرباز در خدمت سرمايه گذار هستم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان، فرماندار سقز در دیدار با دکتر قهرمانی، معاون دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران از وی خواست تا سرمایه گذاران خارجی و داخلی را به سمت شهرستان سقز هدایت کند.
کریمیان با اشاره به اهمیت زیرساخت ها برای جذب سرمایه گذار، عنوان کرد در سال های آینده فرودگاه سقز به بهره بردارای خواهد رسید.
وی با بیان اینکه اقلیم کردستان ظرفیتی مهم برای اقتصاد کشور به ویژه استان کردستان و شهرستان سقز است عنوان کرد: راه اندازی شهرک مشترک در مرز سیف نقش مهمی در رونق اقتصادی کشور و ارزآوری برای ایران خواهد داشت.
دکتر قهرمانی هم خواستار تسهیل گری مسئولان استانی برای حمایت از سرمایه گذاران، تهیه بسته های مشوق برای سرمایه گذاران، تسریع در صدور مجوزهای لازم برای سرمایه گذاری و راه اندازی دفتر خدمات سرمیه گذاری در شهرستان ها شد.
محمد عظیم ملک، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان هم از آمادگی این اداره کل برای حمایت از سرمایه گذارای داخلی و خارجی خبر داد و از نماینده دفتر سازمان سرمایه گذاری ایران درخواست کرد تا سرمایه گذاران را به سمت کردستان هدایت کند.
نماینده دفتر سازمان سرمایه گذاری ایران سپس از طرح ذوب آهن و  طرحهای سرمایه گذاری سرمایه گذاران عراقی و ترکیه ای در شهرستان سقز بازدید کرد.

بازدید [ 137 ]