اخبار

فرماندار سقز: هدف دشمن ضربه زدن به امنیت روانی و اقتصادی جامعه است

فرماندار سقز با بیان اینکه دشمن، درصدد است امنیت اقتصادی را به امنیت سیاسی کشورمان گره بزند، افزود: هدف دشمن در این بُرهه، ضربه زدن به امنیت روانی و اقتصادی مردم است.
فرماندار سقز: هدف دشمن ضربه زدن به امنیت روانی و اقتصادی جامعه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان روز یکشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی به مناسبت هفته ناجا با بیان اینکه، امنیت ایران اسلامی با خون شهدا و مجاهدت رزمندگان و ایثارگران و همه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و مردم تامین شده است افزود: تمام تلاش دشمن خدشه وارد کردن بر امنیت پایدار است.
کریمیان در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به جو روانی ایجاد شده در سطح شهرستان ، از خانواده بزرگ انتظامی خواست ضمن تکریم مردم =، در استای خروج مایحتاج ضروری مردم از شهرستان، مبادی ورودی و خروجی را به خوبی کنترل کنند و اضافه کرد؛ نقش پلیس امنیت اقتصادی در آرامش روانی و اقتصادی مردم بسیار مهم است.
وی با اشاره به انتخاب شعار " با هم برای امنیت و سلامت" انتخاب این شعار در این بُرهه را نشان دهنده هوشمندی خانواده بزرگ ناجا توصیف کرد.
فرمانده انتظامی سقز هم از افزایش 30 درصدی سرقت های خُرد و کشف 92 درصدی آنها در سال جاری خبر داد.
سرهنگ حمید رضایی افزود:از ابتدای سال تاکنون 22 کیلوگرم مواد مخدر کشف و همچنین کشف قاچاق کالاهای ممنوعه نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش داشته است. وی هچنین از کاهش آمار تصادفات منجر به فوت در شهرستان سقز خبر داد.
در این برنامه از جمعی خانواده شهدا، فرماندهان، پیشکسوتان، جانبازان، همیاران سلامت، خیران امنیت ساز و اصحاب رسانه تقدیر شد.

 

بازدید [ 39 ]
برچسب ها