اخبار

فرماندار سقز: نا آشنایی مدیران با حرفه روابط عمومی از مشکلات اصلی این حوزه است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت: نا آشنایی مدیران با حرفه روابط عمومی از مشکلات اصلی این حوزه است که برای ارتقای این جایگاه، شورای اداری ویژه اهمیت روابط عمومی و با محوریت جایگاه این حرفه در سقز خواهد شد.
فرماندار سقز: نا آشنایی مدیران با حرفه روابط عمومی از مشکلات اصلی این حوزه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی اکبر ورمقانی در آیین تجلیل از روابط عمومی ادارات به مناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به شهرستان سقز و گرامیداشت هفته روابط عمومی افزود: مسلح نبودن مسئولان روابط عمومی به علم روز و مطالبه گر نبودن روابط عمومی ها را از دیگر چالش های این حوزه است.
وی اضافه کرد:روابط عمومی، حرفه و هنری ارزشمند است که باید غیر از جایگاه ارتباطی در حوزه تصمیم سازی و تصمیم گیری نیز مورد توجه مدیران باشد.
وی با بیان اینکه، روابط عمومی، پلی بین مردم و مسئولان است و توجه مسئولان به روابط عمومی ها باید بیش از گذشته باشد، تصریح کرد: اهمیت قائل شدن به روابط عمومی، خدمتی بزرگ به سازمان و مدیریت است.
ورمقانی با اشاره به نقش ارتباطی و اطلاع رسانی روابط عمومی بر توجه و اهتمام جدی مسئولان روابط عمومی های دستگاههای اجرایی با ارتباط و تعامل با اصحاب رسانه تاکید کرد.
معاون استاندار اظهار کرد:نیروی انسانی یکی از مولفه های توسعه هر کشور است و باید مسئولان از نیروی انسانی حاذق و موثر در روابط عمومی به عنوان یکی از حساسترین پست بهره بگیرند.
وی در بخشی از سخنان خود سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به شهرستان سقز در 29 اردیبهشت سال 1388 را گرامیداشت و عنوان کرد: سفر معظم له دستاوردهای زیادی به همراه داشت و این سفر منشا وخیر وبرکت برای استان کردستان و شهرستان سقز بود.
فرماندار سقز همچنین با بیان اینکه مردم شهرستان سقز سال گذشته در چنین روزی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، شرکت کردند، ادامه داد:83 درصد مردم شهرستان سقز به برنامه های دکتر روحانی رای دادند.
کارشناسان و مسئولان روابط عمومی ادارات هم با تشکر از دیدگاه ارتباطی فرماندار سقز و برگزاری چندین نشست در فرمانداری خواستار برگزاری دوره های توانمندسازی روابط عمومی ها، توجه به ساختار اداری این شغل و نشست مشترک مدیران و روابط عمومی ها شدند.
در ادامه این نشست که معاون سیاسی فرماندار و جمعی از اصحاب رسانه  هم حضور داشتند از کارشناسان و مسئولان روابط عمومی ادارات با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.
از 27 اردیبهشت ماه تا 2 خردادماه به نام هفته روابط عمومی نامگذاری شده است 

 

بازدید [ 444 ]