اخبار

فرماندار سقز: فرهنگیان بایستی همواره مبلغان ترویج فرهنگ مدرسه سازی باشند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت:فرهنگیان در امر مدرسه سازی موثرند و بایستی همواره مبلغان ترویج فرهنگ مدرسه سازی باشند.
فرماندار سقز: فرهنگیان بایستی همواره مبلغان ترویج فرهنگ مدرسه سازی باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، علی اکبر ورمقانی در آئین گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش در سالن شهید بهشتی افزود: اقدامات خیران مدرسه ساز قابل تقدیر و تجلیل است و بایستی باب مدرسه سازی در کنار مسجد سازی رونق گیرید که  در این راستا، فرهنگیان نقش موثری برعهده دارند.
وی با بیان اینکه شوراهای آموزش و پرورش متعلق به همه مردم است، اظهار کرد:از اهداف قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش، تحقق مشارکت مردمی و نظارت آنان در امر آموزش و پرورش است.
ماموستا سید حسین حسینی، امام جمعه سقز هم با قدردانی از تلاش خیران مدرسه ساز، اظهار کرد:مدرسه سازی یک صدقه جاریه و ذخیره آخرت برای خیران است.
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز هم بیان کرد: در یک دو سال اخیر، 34 کلاس درس در قالب 13 مدرسه توسط خیران ساخته شده و 12 کلاس درس هم در حال تکمیل شدن است
سید رحمان سیدیان اظهار کرد: انجام تعمیرات مدارس توسط اولیای دانش آموزان و خیران، آسفالت محوطه مدارس توسط شهرداری و شورا،همکاری ادارات در بحث واگذاری امتیازهای آب، برق، مخابرات و گاز واهدای زمین از سوی مردم از دیگر اقدامات بوده است
در ادامه از خیران مدرسه ساز، مدیران و اعضاهای شوراهای آموزش و پرورش با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.


بازدید [ 670 ]