اخبار

فرماندار سقز، فرا رسیدن روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت

فرماندار سقز با صدور پیامی با تبريک اعياد شعبانيه، فرا رسیدن سوم و چهارم شعبان المعظم سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت اباالفضل العباس(ع) روز پاسدار و جانباز را به مردم ایران اسلامی، به ویژه پاسداران و جانبازان، بسیجیان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت تبریک گفت.
فرماندار سقز، فرا رسیدن روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام تبریک علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:
پاسداران و جانبازان انقلاب اسلامی به عنوان اسوه هاي ايثار و مقاومت با اقتدا به حضرت امام حسین(ع) در راه در حفظ واعتلاي نظام مقدس اسلامي وحراست از مرزهاي عزت وشرف اين مرز وبوم از هيچ كوششي فروگذار نکرده و نخواهند کرد و حماسه آفريني هاي آنان در هشت سال دفاع مقدس هرگز از ذهن ملت شريف ايران پاک نخواهد شد.
پاسداران عزیز ، در حساس‌ترین لحظات تاریخ انقلاب اسلامی همچون دژی مستحکم شجاعانه در جهت رسیدن به حق و حقیقت گام برداشتند و با پاسداري از  اين آب وخاك  با دلهايي پاك وسرشار از عشق كربلايي،در كربلاي جبهه هاي ايران اسلامي حضور يافته وايثارگانه با نثار جان خويش راه سيد شهيدان را ادامه دادند.
جانبازان سرافراز ايران اسلامي هم آن يادگاران روزهاي عشق و حماسه و به تعبير رهبر معظم انقلاب،  شهيدان زنده اي هستند که در راه جهاد با سلاح ايمان ، به ستيز و نبرد با دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب و دفاع از اهداف و ارزشهاي متعالي اسلام  پرداخته اند.
از خداوند متعال، ‌توفيق روز افزون و پاسداري وجانبازي این عزیزان و ملت ایران را در راه اعتلای نام مقدس جمهوری اسلامي ايران خواستار وخواهانم.بازدید [ 533 ]