اخبار

فرماندار سقز: عدم انعکاس دستاوردها، بی انصافی است

فرماندار شهرستان سقز در جمع اصحاب رسانه گفت: عدم انعکاس دستاوردها، بی انصافی است.
فرماندار سقز: عدم انعکاس دستاوردها، بی انصافی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سقز ، کامیل کریمیان روز شنبه در نشست با خبرنگاران بیان کرد: خبرنگاران خدمات دولت را منعکس و برای برطرف کردن کاستی ها و مشکلات با گزارش های میدانی، انتقادی و سازنده مسئولان را در رفع مشکلات یاری دهند.
 کریمیان با اشاره به اهمیت انتقاد، افزود:نقد سازنده توسط خبرنگاران در راستای توسعه شهرستان، بسیار مهم و ارزنده است.
وی با بیان اینکه، خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند، اضافه کرد:خبرنگار وقف واقعیت عینی است و بایستی نقاط مثبت را نیز گزارش کنند
وی اعلام کرد:در راستای حمایت از حقوق شهروندی، کمیته دفاع از حقوق کودکان در زیر مجموعه حقوق شهروندی در شهرستان سقز تشکیل می شود.
کریمیان همچنین گفت:بیشتر طرح های عمرانی با وجود کمبود اعتبار فعال و برای اتمام آنان به جد تلاش می شود.
فرماندار سقز با اشاره به همدلی و همراهی دو نهاد مهم و تاثیر گذار شورا و شهرداری برای توسعه شهرستان بسیار مهم است.
وی همچنین بیان کرد:تلاش برای راه اندازی موزه شهرستان سقز از اولویت های اصلی است  و پروژه هتل ورزش از طریق کارگروه ماده 27 به بخش خصوصی واگذار و تکمیل می شود
کریمیان با اشاره به درخواست های متعدد در خصوص افزایش کیفیت برنامه های فرهنگی و هنری ادامه داد: تلاش برای کیفی سازی برنامه های فرهنگی هنری به جد پیگیری می شود.
اصحاب رسانه هم خواستار زیباسازی شهر، نصب المان ها در راستای زیباسازی، ضرورت پاسخگویی به موقع مدیران به اصحاب رسانه، جذب اعتبارات و تسریع در اتمام طرحهای نیمه تمام از جمله؛ بیمارستان 235 تختخوابی، هتل ورزش، بازگشایی بازارچه سیف شدند.
حمایت از راه اندازی و توسعه رسانه های چاپی، کنترل بیشتر بر بازار،برخورد با گرانفروشان، تکریم بیشتر مردم توسط ادارات خدمات رسان، احداث پیست تارتان از دیگر مواردی بود که توسط خبرنگاران مطرح شد.
در ادامه با حضور فرماندار، معاون سیاسی و برنامه ریزی خبرنگاران تجلیل شدند.


بازدید [ 168 ]