اخبار

فرماندار سقز، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
فرماندار سقز، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام تبریک کامیل کریمیان به شرح زیر است:
سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه و نوید بخش تجلی اراده پروردگار برای استقرار حکومتی اسلامی و فرصت بی بدیل برای تشریح موفقیت ها و دستاوردهای نهضتی مردمی و الهی و تاریخ ساز است که در سایه اعتقاد به احکام و شریعت اسلامی به پیروزی رسید.
انقلاب اسلامی در چهل يكمين سال عمر باشکوه خود قرار دارد که گرچه دشمنان، گمانه های باطلی در سرداشتند اما دوستانش در سراسر جهان امیدوارانه آن را در گذر از چالش ها و به دست آوردن پیشرفت های خیره کننده همواره سربلند دیده اند که حوادث اخیر در منطقه از جمله شهادت سردار سلیمانی نشان داد که دشمنان تا دندان مسلح همچنان مانع توسعه انقلاب اسلامی شده و از گسترش تفکر ایران اسلامی هراس دارند.
انقلاب ایران اسلامی، انقلابی است که شعارهای آن جهانی و همیشه زنده هستند و از دستاوردهای اصلی آن ثبات و امنیت و حفظ تمامیت ارضی و ایستادگی در برابر دشمنان و متجاوزين بود.
بار ديگر سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را با یاد و خاطره بازگشت پیروزمندانه حضرت امام خمینی( رحمت الله علیه)معمار کبیر انقلاب اسلامی به ميهن و با شعار محوری "انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت" و تکریم سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی گرامی می داریم.
امروز بیش از هر زمان، كشور عزيزمان به وحدت، انسجام و همدلی نیازمند است چرا كه سرزمینی متنوع که از وحدت و انسجامی قوی برخوردار است ، حفظ این وحدت همواره رمز پیروزی کشورمان در برهه های مختلف بوده است.
اينجانب چهل و يكمين فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به همه مسئولان و خدمتگزاران استانی و شهرستانی، ائمه محترم جمعه و جماعات و به ویژه مردم شریف شهرستان سقز تبريك و تهنيت عرض می نمايم.

 

بازدید [ 36 ]