اخبار

فرماندار سقز، سالروز تاسیس کمیته امداد حضرت امام (ره) را تبریک گفت

معاون استاندار و فرماندار سقز در پیامی سالروز تاسیس نهاد کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) را به خانواده بزرگ این نهاد، رئیس، کارکنان و افراد تحت پوشش آن تبریک گفت.
فرماندار سقز، سالروز تاسیس کمیته امداد حضرت امام (ره) را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:
کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) ، به دستور  امام راحل در ۱۴ اسفند ۱۳۵۷ برای پشتیبانی از محرومان و مستضعفان و خودکفا کردن آنان تأسیس شد.
نهادی که همواره پیام آور نیکوکاری و حفظ کرامت خانواده ها و نماد حس نوعدوستي و خدمت به محرومان جامعه بوده است.
دست اندرکاران این نهاد ضرورت دارد بیش از پیش در استفاده از امکانات، تجهیزات ونیروی انسانی موجود در راستای اجرایی کردن سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) جهت توانمند سازی و اشتغال زایی همه جانبه مددجویان خود اقدام نمایند.
بدون شک ، امروز توانمند سازی و ایجاد اشتغال از طریق جذب اعتبارات اشتغال زایی برای اشتغال مددجویان در قالب اشتغال خانگی در روستاها و شهرها، ایجاد کارگاه های کوچک و متوسط، باید از مهمترین ماموریت های کمیته امداد باشد.
از دیگر ماموریت های این نهاد ارزشمند که همواره آن را به درستی انجام داده است؛ جمع آوری زکات، ساخت خانه برای نیازمندان و برگزاری جشن های نیکوکاری و عاطفه ها بوده است.
 در پایان از درگاه خداوند ایزد منان توفیق روزافزون خانواده بزرگ این نهاد را در کشور، استان کردستان و به ویژه شهرستان سقز خواستار و خواهانم.


بازدید [ 587 ]