اخبار

فرماندار سقز، سالروز بازگشت افتخار آفرین آزادگان به میهن را تبریک گفت

علی اکبر ورمقانی، فرماندار سقز، 26 مردادماه سالروز بازگشت افتخار آفرین آزادگان به میهن را به آزاگان، ایثارگران و خانواده آنان تبریک گفت.
فرماندار سقز، سالروز بازگشت افتخار آفرین آزادگان به میهن را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام ورمقانی به شرح زیر است:
آزادگان، اسطوره های صبر و استقامتند که در خفقان سخت و اسارت هولناک از حیثیت، شرف و کیان نظام مقدس اسلامی ایران دفاع نموده و با تقوای الهی و دیدگانی منتظر، درس ایستادگی به جهانیان آموختند.
صبر و بصیرت شما آزاده و ایثارگر ارجمند و خانواده صبور و گرانقدرتان بهترین نمونه در ارائه الگوی اخلاقی و معنویت اسلامی در اقشار مختلف جامعه و حاکمیت این روح در سطح جامعه است که شایسته تقدیر و سپاس است.
با تبریک فرا رسیدن 26 مردادماه سالروز بازگشت افتخار آفرین آزادگان به میهن اسلامی مایه فضیلت است که جانفشانی هایتان را ارج نهیم تا فانوس روشن چراغ راه تبار عاشقان و نوید بخش بشارتی نو باشد و به رسم تجلی و تکریم از حماسه، دلاوری، رشادت و جانفشانی آن برادر ارجمند این لوح یادبود تقدیم می گردد.
اميداست همه ما با نصب العین قرار دادن فرمایشات، مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در تداوم راه متعالی شهدای عزیز، پاسداري حقیقی از خون شهیدان ، ترويج فرهنگ غنی ایثار و شهادت ، موفق ومويد باشيم.بازدید [ 143 ]