اخبار

فرماندار سقز: زیرساخت های بازارچه سیف با اعتبار 50 میلیارد ریال تکمیل خواهد شد

فرماندار سقز گفت: زیرساخت های بازارچه سیف با اعتبار 50 میلیارد ریال تکمیل و آماده و زمینه سازی اشتغال یک هزار نفر به صورت ثابت و غیر ثابت فراهم خواهد شد.
فرماندار سقز: زیرساخت های بازارچه سیف با اعتبار 50 میلیارد ریال تکمیل خواهد شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، علی اکبر ورمقانی در برنامه رادیو انقلاب گرامیداشت دهه فجر افزود: سرمایه گذاری بخش خصوصی از راه های اصلی برای اشتغال زایی در شهرستان است که کارخانه سیگار در آینده نزدیک آغاز به کار می کند و کارخانه ذوب آهن صاحب هم پیشرفت مناسب دارد.

ورمقانی اظهار کرد:آغاز به کار کارخانه طلا در سال های آینده هم نوید بخش اشتغالی مناسب در حوزه معدن در شهرستان سقز خواهد بود.
وی با گرامیداشت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: 323 طرح با اعتبار 23 میلیارد تومان در این ایام در شهرستان سقز افتتاح می شود.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان سقز ادامه داد:توسعه بیمارستان تامین اجتماعی در دستور کار و در حوزه ارتقای بیمارستان های سقز مراکز درمانی شهرستان بیش از  85 میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید هزینه شده است.
فرماندار همچنین گفت: پل دوم آدینان  در حال اتمام و عملیات تبدیل جاده سقز- بوکان به اتوبان در حال انجام است.
وی با بیان اینکه در برابر بزرگواری و بزرگ منشی مردم شهرستان سقز زبانم قاصر است عنوان کرد: مردم شهرستان سقز پیوندی عمیق با انقلاب اسلامی ایران دارند که تقدیم 608 شهید والامقام، حضور در جشن های انقلاب، حضور در جنگ تحمیلی، بازسازی و سازندگی کشور بعد از جنگ و حضور در انتخابات نشانه ای از این دلبستگی به کشور است.
چیا صالحی بابامیری ، شهردار سقز هم،  خدمت رسانی مطلوب به شهروندان، جذب سرمایه گذار بخش خصوصی، بهسازی معابر، اتمام طرح های نیمه تمام را از برنامه های کاری مد نظر شورای شهر و شهرداری سقز برشمرد.

بازدید [ 588 ]