اخبار

فرماندار سقز روز معلم را تبریک گفت

فرماندار سقز در پیامی روز معلم را به معلمان شهرستان سقز تبریک گفت
فرماندار سقز روز معلم را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام کامیل کریمیان به شرح زیر است:
 معلمي ، هنر آموختن آموزه‌ها و عشق الهي و آسماني است كه پروردگار مهربان به انسان عطا فرموده است نموده تا با همت بلند خويش، روشنایي شب‌هاي تار جهالت و ناداني گردد.
 دوازدهم ارديبهشت‌ماه فرصتي است ارزشمند تا با گراميداشت ياد و خاطره استاد فرزانه شهید مطهری و شهدای فرهنگی اين مناسبت را گرامی داشته و تلاش های این عزیزان را ارج نهیم
اینجانب این روز مناسبت گرانقدر را به جامعه فرهیخته اساتید، معلمان  فرهنگ آفرین و فرهنگیان طلایه داران آگاهی و روشنگری تبریک عرض می نمایم.
بی تردید رمز جاودانگی هر تمدنی ،  میزان بسط آگاهی و علم در میان مردمان آن جامعه است جستجو نمود و قضاوت در خصوص نقش‌آفرینی ممتاز انسان‌ها در هر عصر و زمان را با ارزیابی میزان رواج اندیشه و دانش در میان آنان سنجید.
 با گرامیداشت این ایام، امیدوارم در سال رونق تولید ملی، معلمان به عنوان پیشقراولان عرصه علم ودانایی، با تربيت نيروهاي انساني مورد نياز چرخه توليد ملي و بستر رشد و خردورزی و اعتدال اندیشه را برای نوجویان و نسل‌های ایران عزیز فراهم کنند و بیش از تا شاهد توسعه و رونق اقتصادی و فرهنگی و علمی در ابعاد مختلف جامعه باشیم.
تربيت نيروهاي انساني مورد نياز چرخه توليد ملي را از درگاه خداوند حكيم نموده و سلامت و توفيق روزافزون ايشان را مسئلت نماييم.


بازدید [ 168 ]