اخبار

فرماندار سقز ، روز مجلس را تبریک گفت

فرماندار سقز در پیامی، روز مجلس را به محسن بیگلری، رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان و نماینده مردم شهرستان های سقز وبانه در مجلس تبریک گفت.
فرماندار سقز ، روز مجلس را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام تبریک کامیل کریمیان به شرح زیر است:
دهم آذرماه، یادآور مبارزات تاریخی و نماد حق طلبی، اسوه آزادگی روحانی برجسته و متعهد به اسلام و ملت، شهید آیت الله سیدحسن مدرس است، روزی که سمبل قانونگرایی و تبعیت و الزام همگان از نص صریح قانون است وبه حق روز مجلس نامگذاری شده است.
مجلس شوراي اسلامي ،‌ در کلام مقام معظم رهبري(مدظله العالي)، ركن مهم نظام اسلامي وانقلابي است و ایشان می فرمایند: مجلس، بايد پايگاه مستحكم اسلام و انقلاب باشد وآنگونه که بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی فرمودند: مجلس در راس همه امور است و بي شك جايگاه این قوه به عنوان پايگاه اساسي نظام ومردم، مايه حضور ومشاركت واقعي شهروندان  در تصميم گيري ها ومظهر اراده ملي است.
اینجانب با گراميداشت ياد وخاطره شهيد مدرس، اسوه صراحت ومردم داري و تشکر از تلاش و مساعی جنابعالی در پیگیری مسایل و موضوعات شهرستان سقز، این روز فرخنده را به حضرتعالی تبریک گفته از خداوند منان خواستارم تا در عرصه خدمتگذاري به ايران اسلامي وبه ویژه مردم شريف شهرستان هاي  سقز وبانه موفق و پيروز باشيد.

 

بازدید [ 304 ]