اخبار

فرماندار سقز روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را تبریک گفت

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را به رئیس جمعیت هلال احمر، کارکنان، جوانان و داوطلبان و فعالان این عرصه در شهرستان سقز تبریک گفت.
فرماندار سقز روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:
 جمعیت هلال احمر بزرگترین موسسه غیر دولتی و غیر انتفاعی در جمهوری اسلامی ایران است که همواره در جهت تحقق اهداف چهارگانه جمعیت یعنی تامین احترام انسانها  ،کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملتها، تلاش برای تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسانها تلاش مداوم داشته است.
اکنون که در آستانه گرامیداشت هفته هلال احمر قرار داریم مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند این مجموعه خدوم و ارزشمند در اجرای برنامه ها و فعالیت های امدادی و  بشر دوستانه، اسکان مسافران در کولاک و سرما و نجات افراد  در راه مانده و یاری مردم در تصادفات بین جاده ای ، جمع آوری کمک به آسیب دیدگان ، حضور در بحران ها و حضور موثر در ستاد بحران شهرستان حوادث غیر مترقبه اعلام می دارم.
    امید است این مجموعه کوشا، در پرتو توجهات حضرت حق در راه خدمت به نیازمندان و حادثه دیدگان و در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشند.بازدید [ 510 ]