اخبار

فرماندار سقز روز ارتش را تبریک گفت

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی، روز ارتش را تبریک گفت.
فرماندار سقز روز ارتش را تبریک گفت

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری، متن پیام علی اکبر ورمقانی، به شرح زیر است:
۲۹ فروردين که با ابتكار حضرت امام خمینی (ره) به نام روز ارتش نامگذاري شده است، روز تجليل از حماسه آفريني هاي سلحشوران نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران، اين حافظان دلير و پرتلاش حريم مقدس کشورمان است.
 این روز درحقيقت، يادگار به جا مانده از آن رهبر فرزانه و آن فرمانده بزرگ ارتش است. آن بزرگمردي كه واژه مقاومت ، ايثار و فداكاري را در زواياي قلب و انديشه ما حك كرد و به ما آموخت كه در اوج رشادت و تا مرز شهادت، سربازان فريادگر اسلام ناب محمدي(ص) باشيم.
این روز، يادآور وفاداري ارتشي‌ها به آرمان ‌هاي والاي انقلاب اسلامي و دفاع از اين مرز و بوم است و با عهد و پيمان نيروهاي ارتش با حضرت امام، پايه هاي طاغوت بعد از 100 سال مبارزه بي امان در ايران فرو ریخت.
جای بسی ارزش و افتخار است که ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش مردمي و صلح و آرامش است و برنامه ریزی و راهبرد ایران اسلامی در حوزه تجهیزات نظامی، دفاعی و حرکت نيروهاي مسلح ايران اسلامي بر مبناي عقلانيت ، دوري از تنش ها با حفظ هوشياري است و در برابر توطئه دشمنان ایران اسلامی، اقتدار و آمادگی خود را حفظ می کنند.
تاريخ انقلاب اسلامي ما را به اين حقيقت رهنمون مي سازد كه بدنه ارتش باحركت توفنده و ستم سوز انقلاب همراه وهمدل بود و فرزندان راستين اسلام همچون شهيدان نامجو، كلاهدوز، صياد شيرازي ، توكلي ، ايوبي ،پورمهر و هزاران انسان آزاده پيوندي عميق و قلبي،با معمار بزرگ انقلاب و يارانش داشته اند و به دور از هياهو در روند پيروزي انقلاب سهيم بودند.
اینجانب به پاس رشادتها و رادمردی های ارتشیان غیور در حفظ کیان وطن عزیز مان با نکوداشت این روز پر افتخار، مراتب تهنیت و تبریک خويش را خدمت فرماندهان و پرسنل ارتش در سراسر ایران اسلامی، استان کردستان و به ویژه فرماندهي و پرسنل تيپ 228 متحرک شهید سرلشکر ابراهیم ثابت سقز اعلام می دارم و آرزوی توفیق روز افزون برای آن عزیزان دارم.


بازدید [ 476 ]