اخبار

فرماندار سقز:روحانیان، سرمایه بزرگ اجتماعی و دینی هستند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گقت:روحانیان، سرمایه بزرگ اجتماعی و دینی هستند.
فرماندار سقز:روحانیان، سرمایه بزرگ اجتماعی و دینی هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان روز یکشنبه در نشست با ائمه جمعه و جماعت افزود: روحانیان، مرا از مشاوره های خود بی بهره نکنند
کامیل کریمیان در این نشست تاکید کرد: روحانیان، نقش مهمی در ترویج معنویت و کاهش آسیب های اجتماعی برعهده دارند.
ماموستا حسینی، امام جمعه سقز هم باب یان اینکه، روحانیان، مشاورانی امین برای آحاد جامعه هستند،گفت: نقش روحانیان در تعلیم و تعلم مردم و اصلاح امور بسیار مهم است.
در این نشست، روحانیان با استقبال از نشست نماینده عالی دولت با آنان  خواستار برگزاری نشستهای فصلی فرماندار با ائمه جمعه و جماعات شدند.
آنان از برگزاری میزخدمت در مساجد سقز، بازگشایی کنارگذر، بازدید سرزده فرماندار از بازار و انتصاب فرماندار بومی تشکر کردند.
روحانیان همچنین بر نظارت بیشتر بر بازار و کنترل نرخ، نظارت بیشتر فرمانداری بر شهرداری و ثبت اسناد، توجه به حجره ها‌، جمع آوری گدایان در مسیرهای ورودی شهر و نظارت بر کرایه منزل و مغازه تاکید کردند.
ائمه جمعه و جماعات سقز، همچنین بر حضور تاکسی در برخی محلات، توزیع مناسب کالاهای تنظیم بازار در محلات، روان سازی ترافیک، عمل مسئولان به وعده ها، توجه به ورزش محلات، مبارزه جدی با مواد فروشان، فراهم سازی تمهیدات بیشتر بیمارستان تامین اجتماعی برای ارائه خدمات دارویی و از سرگیری آسفالت مشارکتی تاکید کردند.

 

بازدید [ 127 ]