اخبار

آغاز هفته ناجا از جمعه با شعار پلیس برای امنیت، امنیت برای همه

فرماندار سقز در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است.
فرماندار سقز در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

هفته نیروی انتظامی، يادآور تلاش جهادی قشري ارزشمند از  نيروهاي خدوم ميهن اسلامي است كه همواره در تلاش بوده اند تا با اقتدار، قانون مداري، روز آمدي وتعالي فردي و سازماني در راستاي ارتقاي افزايش اعتماد عمومي وامنيت پايدار   كوشش نمايند.
امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.

جایگاه و نقش این نیروهای جان برکف در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برکسی پوشیده نیست  و این حافظان نظم و امنیت با هماهنگی ، همدلی ، هم افزایی و همراهی در چارچوب سیاست های تبیین شده موفق شده اند گامهای بلندی در جهت ضمن افزایش رضایت عمومی،  کاهش جرائم سازمان یافته  و حفظ امنیت بردارند.
اینجانب با تبریک هفته نیروی انتظامی به فرماندهی آن نیرو و تمامی زیرمجموعه های تابعه و وابسته، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش خانواده بزرگ نیروی انتظامی در سراسر کشور، استان و به ویژه شهرستان سقز  اعلام می دارم.
 امیدوارم این نیروهای خدوم همواره در سایه رهنمودهای « فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی ، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و موید باشند.


بازدید [ 356 ]
برچسب ها