اخبار

فرماندار سقز در معرفی مدیر شبکه بهداشت: هدف از تغییر، تلاش برای کارآمدی سیستم است

فرماندار سقز در آئین تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سقز گفت: هدف از تغییر و تحول های اداری، تلاش برای کارآمدی سیستم است.
فرماندار سقز در معرفی مدیر شبکه بهداشت: هدف از تغییر، تلاش برای کارآمدی سیستم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان روز شنبه در این آئین اظهار کرد:تقویت توانمندی های نظام اداری امری حیاتی و برای توسعه ضروری  و گردش نخبگان یکی از برنامه های توسعه نظام اداری در کشور است.
کریمیان بیان کرد:تحول اداری، فرایندهای متعددی همچون مشارکت عمومی کارکنان، اصلاح ساختارهای اداری، تناسب وظایف و اختیارات، توانمندسازی کارکنان و مدیران، پاسخگویی دولتمردان در مقابل شهروندان، نظارت بر نظام اداری و توسعه شیوه های اطلاعاتی و ... را دنبال می کند.
کریمیان یادآور شد: شهرستان سقز ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری سلامت دارد و این مهم باید تقویت شود.

 

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی هم در این آئین، خواستار تسریع در راه اندازی دانشکده پرستاری شهرستان سقز(مجتمع سلامت) شد.
محسن بیگلری با بیان اینکه 190 میلیارد ریال اعتبار برای خرید تجهیزات پزشکی بیمارستان 235 تختخوابی سقز جذب شده است از دانشگاه علوم پزشکی خواست نسبت به نصب دستگاه های پزشکی بیمارستان اقدام کند.
بیگلری اظهار کرد:دستگاه پزشکی ماموگرافی برای بیمارستان امام خمینی(ره) سقز جذب شده و مراحل نصب آن در حال انجام است وبه تازگی یک آمبولانس برای صاحب جذب شده است و یک دستگاه آمبولانس دیگر هم برای تموغه جذب خواهد شد.
وی کار در حوزه سلامت را مقدس و حیاتی برشمرد و تصریح کرد: طرح تحول سلامت از اقدام های بزرگ دولت بوده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان نیز گفت:نظام ارجاع، پزشک خانواده، اجرای برنامه های تحول سلامت و نظام الکترونیکی سلامت از اولویتهای دانشگاه است.
دکتر فرزام بیدارپور بیان کرد: تلاش برای بهسازی و تعمیر و تجهیز خانه های بهداشتی شهرستان از سوی دانشگاه علوم پزشکی به جد پیگیری می شود و انتظار داریم فرمانداری از طریق جلسه شورای برنامه ریزی نسبت به تخصیص اعتبار اقدام کند.
دکتر محمد سرکوت غوثی، مدیر پیشین شبکه بهداشت و درمان سقز هم با بیان اینکه، کار در حوزه سلامت، گسترده و قابل توصیف نیست، عنوان کرد:افزایش پایگاه های فوریت های پزشکی، ارائه خدمات دندانپزشکی، ارائه خدمات آزمایشگاهی در سطح روستاها از توفیقات شبکه بهداشت در سال های اخیر بوده است
دکتر انور بهرامی، مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان سقز نیز بیان کرد:ساماندهی کلینیک تخصصی سقز و تلاش برای راه اندازی مجتمع سلامت از اولویتهای اصلی ام خواهد بود.

 

بازدید [ 446 ]