اخبار

فرماندار سقز:در خانه ماندن راهکار اصلی شکست کرونا

فرماندار سقز گفت: همچنان در خانه می مانیم، شعار مردم و راهکار اصلی شکست کرونا و تداوم وضع موجود است.
فرماندار سقز:در خانه ماندن راهکار اصلی شکست کرونا

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان، فرماندار سقز با بیان اینکه، همراهی و همدلی مردم، اصناف و بازار برای پیشگیری از شیوع کرونا در سقز، زبانزد شده است از این عزم جدی تک تک شهروندان سپاسگزاری کرد.
کریمیان با اشاره به همت اصناف و بازاریان برای تعطیلی بازار و مشاغل غیر ضرور در راستای شیوع کرونا عنوان کرد: با این اقدام ارزشمند، پیک بیماری ثابت ماند.
وی عنوان کرد؛ از عزم جدی اصناف و بازاریان برای تعطیلی بازار سقز تا پایان هفته نیز سپاسگزاریم و این حرکت که نوعی ازخودگذشتگی است، اقدام ارزشمندی برای حفاظت از سلامت مردم است.

در خانه ماندن، حفظ سلامت همگان است
فرماندار سقز، همچنین همراهی قشرهای مختلف مردم در این روزهای سخت را ستود و عنوان کرد؛ مردم با همت بالا برای ریشه کنی ویروس گام برداشتند و به شعار در خانه بمانیم، راه را بر روی ویروس شوم، سد کرده اند زیرا نیک می دانند که در خانه ماندن، حفظ سلامت همگان است.
کریمیان اظهار داشت؛ محدودیت هایی جدید اعمال شده است که کنترل خودروها در ورودی ها و خروجی های شهرستان توسط نیروهای سپاه و ارتش برای پیشگیری از شیوع کرونا از این دست موارد است.
وی ادامه داد؛ مردم و کمپین های مردمی با شعار در خانه بمانیم، امید به جامعه تزریق کردند و با این اقدام ها، ویروس کرونا تا حدی در سقز به زانو درآمد و فعلا اوج نگرفته است زیرا تمام دنیا هم بر این باور علمی است که بهترین واکسن علیه کرونا در خانه ماندن و خود مراقبتی است.
وی همچنین پیرامون اقدام های کمپین های مردم نهاد که به صورت هیات امنایی و با نظارت و هماهنگی فرمانداری سقز اقدامات ارزشمندی انجام داده اند، این همت ها را ستود و از خیران و تک تک اعضای این نوع دوستان صمیمانه سپاسگزاری کرد.
فرماندار سقز، تسهیلگری های دولت در بخش های مختلف را ارزشمند توصیف و عنوان کرد: فرمانداری سقز تمام مصوبه های دولت برای عبور از دوران بحران را پیگیری و پاسخگوی شهروندان است که آخرین مورد آن، بحث معوقات بانکی بود و عزم بانکهای شهرستان نیز بر تسهیلگری و کار آسانی برای مردم جزم است.

 

بازدید [ 127 ]