اخبار

فرماندار سقز، درگذشت اولین شهید راه سلامت را تسلیت گفت

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی، درگذشت کادر فداکار بیمارستان امام خمینی(ره) سقز، محمد یاراحمدی اولین شهید راه سلامت این شهرستان را تسلیت گفت.
فرماندار سقز، درگذشت اولین شهید راه سلامت را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، در پیام کامیل کریمیان آمده است: درگذشت این شهروند و کادر فداکار و رهرو سلامت در آستانه روز سلامت و روز جهانی بهداشت، نشان دهنده آن است که مجموعه بهداشت و درمان و جامعه پزشکی، پرستاری و کادر درمانی در بیمارستان ها در جریان مبارزه با گسترش ویروس کرونا در خط مقدم خدمات رسانی به مردم حضوری مستمر داشته و آنان آسیب پذیرترین افراد در برابر این ویروس خطرناک هستند.
در این پیام  آورده است: اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده آن مرحوم و جامعه پرستاری و نظام پزشکی مصیبت وارده را تسلیت می گویم و از درگاه ایزدمنان سلامتی و بهروزی همه نیروهای خدوم این حوزه را از خداوندگار خواستارم. 
بی‌تردید خدمات و نام نیک ایشان همواره در خاطر مردم قدرشناس شهرستان سقز باقی خواهد ماند.
در ضمن به مردم شریف شهرستان سقز یادآور می کنم که سلامت جامعه در این بُرهه در گرو رعایت اصول بهداشتی، توجه به توصیه های پزشکی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و فاصله گذاری هوشمند و تا حد امکان در خانه ماندن است تا هر روز شاهد مرگ عزیزانمان نباشیم به امید خدا در کنار هم و با همکاری یکدیگر بر مشکلات فائق خواهیم آمد و کرونا را شکست می دهیم.

 

 

 

 

بازدید [ 93 ]