اخبار

فرماندار سقز:خدمات دولت را در اتاق شیشه ای به مردم عرضه کنید

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز با تاکید بر ضرورت شفاف سازی در امور خدمات دولتی توسط مسئولان شهرستان گفت: خدمات دولت را در اتاق شیشه ای به مردم عرضه کنید .
فرماندار سقز:خدمات دولت را در اتاق شیشه ای به مردم عرضه کنید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان روز پنجشنبه در سومین جلسه شورای اداری بر شفافیت در خدمات رسانی و اطلاع رسانی تصریح و اظهار کرد: عنوان اتاق و دستگاه شیشه ای به معنی شفایت در امور است. 
کریمیان با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در سطح شهرستان انجام شده است، بر اطلاع رسانی خدمات و تکریم مردم و همچنین بر تقویت نقش رسانه ها در شفاف سازی امور اجرایی شهرستان تاکید کرد.
کریمیان با بیان اینکه یک روز در شهرستان سقز به عنوان روز بدون کاغذ اعلام می شود بر توسعه دولت الکترونیک جهت ارائه خدمات بهتر به شهروندان تاکید کرد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد: هم افزایی سه قوه، باعث افزایش رضایت مندی شهروندان خواهد شد.
قرائت نادرست از یک پژوهش، جفا در حق دولتمردان در استان است
وی  همچنین به مسائل رسانه ای در خصوص اعلام رتبه اول استان کردستان در بحث فساد اشاره و بیان کرد: بر اساس یک روش تحقیق که زیاد هم قابل استناد نیست این موضوع مطرح و توسط یکی از خبرگزاری ها برجسته شده است و این شیوه درستی نیست.
وی با بیان اینکه مسیر کار درست اداری با نقد و پیشنهاد سازنده و دوری کردن از روزمرگی میسر خواهد شد از مسئولان و کارمندان خواست تا با نقد سازنده در راستای پویایی سیستم اداری تلاش کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان سقز همچنین از صبر و اسقامت مردم در برابر تروریسم اقتصادی آمریکا تجلیل و تصریح کرد: دشمنان اين ملت هرگز به اهداف ترسيم شده خود نرسيده و نخواهند رسيد.
وی همچنین عنوان کرد: قدرت فرا منطقه ای، عمق استراتژیک نظام جمهوری اسلامی ایران و قدرت دیپلماسی برای جهانیان ثابت شده است.
وی در پایان با اشاره به کارهای زیرساختی در شهرستان سقز، افق و آینده توسعه و آینده را امیدوارکننده توصیف و اظهار کرد: چهار بانده کردن راه های مواصلاتی در دست اقدام است، بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی تا دو ماه آینده و فرودگاه به بهره برداری می رسد.

 

بازدید [ 102 ]