اخبار

فرماندار سقز:تلاش برای رونق تولید، نقشه راه سال ۹۸ است

فرماندار شهرستان سقز در گردهمایی شوراهای روستا و دهیاران که با محوریت رونق تولید برگزار شد، گفت:تلاش برای رونق تولید، نقشه راه سال ۹۸ است.
فرماندار سقز:تلاش برای رونق تولید، نقشه راه سال ۹۸ است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان روز شنبه در این گردهمایی در سالن آموزشکده فنی و مهندسی اظهار کرد: استفاده از ظرفیت های بخش کشاورزی، دامپروری و گردشگری برای رونق تولید باید به جد مورد توجه قرار گیرد.
وی بیان کرد:خارج شدن آمریکا از توافق بین المللی برجام و تحريم هاي اقتصادي نشان از آغاز يك جنگ تمام عيار اقتصادی عليه كشور است و بخشی از توان دولت در حوزه های مختلف در سال گذشته در اين حوزه صرف شده است.
وی تصریح کرد: دشمن درصدد حاکم کردن تورم و رکود فراگير در كشور بوده و هست  و بالا رفتن هزینه اجرايي طرحهای عمرانی از مهمترین مشکلات حوزه اجراست.
کریمیان با بیان اینکه، راه و زیرساخت ها، بستر توسعه اقتصادی است، یادآور شد: آینده شهرستان با تكميل پروژه هاي زيربنايي چون فرودگاه و راه آهن میاندوآب- سقز ، چهار بانده شدن راههاي مواصلاتي بين شهری، توسعه بيمارستان و مراكز بهداشتي ، بازگشايي مرز سيف و اجرايي شدن و تكميل پروژه سد چراغ ويس و ... روشن است.


بازدید [ 185 ]