اخبار

فرماندار سقز: تلاش برای تضعیف دولت، جفا در حق نظام است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز  گفت: تلاش برای تضعیف دولت، جفا در حق نظام است.
فرماندار سقز: تلاش برای تضعیف دولت، جفا در حق نظام است

کامیل کریمیان فرماندار سقز روز شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های بزرگداشت هفته دولت با بیان اینکه، دولت بخشی از نظام است تصریح کرد: نقد دلسوزانه با تخریب متفاوت و دولت همواره از نقد، استقبال کرده است.
کریمیان تاکید کرد:ناکارآمد جلوه دادن دولت به معنی ناتوانی نظام، باعث ناامیدی مردم خواهد شد.
کریمیان اظهار کرد:تمام دولت های جمهوری اسلامی با راهبرد و خط مشی های متفاوت در راستای خدمت به مردم گام برداشته اند.
وی با تاکید بر ضرورت انعکاس اقدامات دولت، عنوان کرد: هدف دولت، خدمت به مردم و هفته دولت، بهترین فرصت برای انعکاس عملکرد دولت است.
وی ادامه داد:دولت آمریکا بر اساس تفکر از نوع ناسیونالیسم نوین غربی در راستای منافع کشور خود و پایمال کردن قوانین بین المللی گام برداشته که خروج از پیمان های بین المللی نشان دهنده این روند تفکر است.
فرماندار سقز بیان کرد:با مقاومت های ایران ، هیمنه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا شکسته شد و صداهای مخالف انحصار گرایی در جای جای جهان شنیده می شود.
وی با بیان اینکه با وجود فضای تحریم و تنگناهای اقتصادی، تراز اقتصادی ایران نسبت به سال گذشته مثبت بوده است بر رونق تولید، اشتغال، جذب و حمایت از سرمایه گذار بیش از گذشته تصریح کرد.
امام جمعه سقز هم با بیان اینکه گام های دولت برای سازندگی و توسعه همه جانبه ارزشمند بوده است بیان کرد: دولتمردان برای رفع مشکلات و معاش مردم بیشتر تلاش کنند.
ماموستا سید حسین حسینی عنوان کرد: راه و رسم شهیدان رجایی و باهنر بایستی جاری و ساری گردد.
مدیران ادارات هم در این جلسه عنوان کردند:گازرسانی به روستاها و طرحهای صنعتی، پروژه های برق رسانی، کلنگ زنی مدرسه در مناطق کم برخوردار، آسفالت معابر روستایی، افتتاح طرحهای ستاد بازآفرینی شهری در محله تازه آباد، افتتاح 5 خانه ورزش روستایی،  افتتاح سالن ورزشی در بهارستان، بهره برداری از مسکن محرومان و مسکن دو معلولیتی، بهره برداری از طرحهای اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد از جمله طرحهای قابل بهره برداری در هفته دولت در شهرستان سقز خواهد بود.

 

 

 

 

بازدید [ 84 ]