اخبار

فرماندار سقز:به برکت ایستادگی مردم، دشمن نمی تواند برای ایران خط و نشان بکشد

فرماندار سقز گفت: امروز به برکت ایستادگی مردم عزیز و وفادار به نظام و انقلاب و رهبری و حمایت رهبری از دولت هیچ دشمنی نمی تواند برای ایران خط ونشان بکشد.
فرماندار سقز:به برکت ایستادگی مردم، دشمن نمی تواند برای ایران خط و نشان بکشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، علی اکبر ورمقانی روز یکشنبه در مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن 96 در میدان جمهوری اسلامی افزود: در طول چهار دهه از عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دشمنان این نظام و انقلاب و مردم نتواسته اند به انقلاب آسیب بزنند.
وی اضافه کرد: حضور مردم در همه صحنه ها، دفاع مقدس و انتخابات نشان دهنده این صلابت مردمی در برابر توطئه های استکبار جهانی بوده است و  در برابر عظمت ، نجابت و بزرگی این مردم همیشه در صحنه، سرتعظیم فرود می آورم.
او اظهار کرد: این حضور پیام روشنی دارد و آن نشان دهنده وفاداری به آرمان های انقلاب و امام و خون شهدا است و مسئولان در برابر این همه عظمت و وفاداری نباید شب و روز بشناسند و باید تلاش کنند.
علی اکبر ورمقانی ادامه داد: مردم کشور عزیزمان باوجود  تمام مشکلات وکاستی ها، همواره پشتیبان انقلاب و نظام خود بوده اند و دست از آن نکشیده اند و دشمنان نظام و انقلاب به زعم کورکورانه خود نتوانسته اند وحدت بین ملت و نظام را برهم زنند .
سخنران راهپیمایی 22 بهمن 96 عنوان کرد: افتخار می کنم در شهری خدمت می کنم که تمام مردم مشاوران بنده هستند و تاکنون هیچ بدی از شهروندان ندیده ام و خاک پای مردم سقز هستم .
ورمقانی در بخشی دیگر از سخنان خود به تشریح اقدامات نظام پرداخت و اظهار کرد:در اسفندماه امسال وزیران صنعت، معدن و تجارت و بهداشت برای افتتاح درمانگاه تخصصی و کارخانه سیگار و کلنگ زنی ذوب آهن صاحب به سقز سفر خواهند کرد.
وی با اشاره به اقدامات اخیر در راستای خدمت رسانی به مردم گفت: مناقصه بزرگراه سقز بانه برگزار و عملیات ساخت اتوبان سقز - بوکان به پیمانکار واگذار شده است.
او ادامه داد: مراحل ایمن سازی کنار گذر سقز هم پیشرفت بسیار مناسب دارد و بیمارستان جدید نیز در سال 97 به بهره برداری می رسد وبرای تجهیز آن 190 میلیارد ریال اعتبار جذب شده است.
وی عنوان کرد:اوایل سال آینده کار ساخت ترمینال فرودگاه آغاز می شود و آسفالت یک و نیم کلیومتر باقی مانده راه سقز مریوان به اتمام می رسد و 200کیلومتر ساخت، احداث و آسفالت راه روستایی هم به پیمان سپرده شده است.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید بیان کرد: آب سد چراغ ویس هم در سال آینده وارد مدار می شود و برای آشامیدن از آن استفاده خواهد شد.
سخنران راهپیمایی 22 بهمن 96 سقز عنوان کرد: تجهیز و نوسازی بیمارستان های امام خمینی(ره) و تامین اجتماعی هم بخشی از خدمات انجام شده بوده است و پیگیری اتصال راه آهن میاندوآب – سقز ، پیگیری راه اندازی چند کارخانه به همت سرمایه گذاران بخش خصوصی از جمله کارخانه لوازم خانگی در دستور کار است.
وی اظهار کرد: در دهه فجر امسال 323 طرح و پروژه با اعتبار افزون بر 230 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که بخشی از آن گازرسانی به 25 روستا و 6 طرح صنعتی بود.
در ادامه قطعنامه پایانی راهپیمایی یوم ا..22 بهمن 96 قرائت و با فریادهای مرگ بر آمریکا و الله اکبر توسط شرکت کنندگان پاسخ داده شد.
سپس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سقز از حضور پر صلابت ومقتدرانه مردم شریف در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر نمود.
نظیر این راهپیمایی در شهر صاحب با حضوراقشار مختلف  مردم دو بخش "زیویه" و" امام "با سخنرانی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار سقز، کامیل کریمیان برگزار شد.
کریمیان در سخنانی با تبریک سالروز پیروزی انقلاب ایران اسلامی افزود: وجود رهبری فرزانه و اندیشمند مثل امام(ره) و وحدت کلمه و یکپارچی مردم در 22 بهمن 57 دو رکن اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی بود.
وی افزود:حضور پرشور مردم در راهیپمایی 22 بهمن پاسخ محکمی به دشمنان نظام و انقلاب و نشانه  وحدت بین مردم و مسئولان استبازدید [ 609 ]