اخبار

فرماندار سقز:با هر نوع توهين و افترا و تشويش اذهان عمومي، برخورد مي شود

فرماندار سقز با بيان اينكه با هر نوع توهين و افترا و تشويش اذهان عمومي، برخورد مي شود از دادستان خواست تا با افراد فرصت طلب كه با اغراض شخصي، به افراد توهين مي كنند و به افتراها و تشويش دامن مي زنند برخورد كند.
فرماندار سقز:با هر نوع توهين و افترا و تشويش اذهان عمومي، برخورد مي شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار سقز پنجشنبه در چهارمين جلسه شوراي اداري با بيان اينكه مبارزه با فساد به جد در دستور كار نهادهاي نظارتي قرار دارد، عنوان كرد:برخورد با فساد وظيفه فرمانداري نيست و تاكنون نهادهاي ناظر خوب عمل كرده اند و اين اقدامات با اقبال عمومي مواجه شده است.
کامیل کریمیان از مسئولان خواست تا از افرادي كه به آنها افترا و توهين و اقدام به تشويش اذهان عمومي مي كنند، شكايت كنند.
وي در بخشي ديگر از سخنان خود با اشاره به وضعيت بي ثبات شهر سقز از نظر مديريت شهري خواستار تعيين تكليف شهردار توسط اعضاي شوراي شهر شد.
فرماندار سقز وضعيت شهرستان سقز از نظر كرونا را نارنجي توصيف و بيان كرد: بحث اعلام وضعيت، بر اساس دستورالعمل هاي بهداشتي است و گاهي در بحث آمارها، سياه نمايي مي شود.

همیاران مردمی ستاد کرونا در سقز راه اندازي مي شود

 كريميان افزود: همیاران مردمی ستاد کرونا در سقز راه اندازي مي شود.
وي از دادستان خواست تا شعبه تخلفات كرونايي براي افراد و اصنافي كه پروتكل ها را رعايت نمي كنند و سلامت مردم را تهديد مي كنند، تشكيل شود.
رئیس شورای اداری شهرستان سقز با بيان اينكه ورود به شهر سقز ممنوع ولي افراد ساكن در بانه به دليل قرار گرفتن بانه در شهرهاي انتهايي و بن بست بودن مي توانند به سقز رفت و آمد كنند .
كريميان با عنوان اينكه شهرستان سقز در برهه اي از ايام كرونا با همكاري مردم به امن ترين شهر تبديل شد از مردم وبه ويژه بازاريان خواست تا پروتكلهاي را رعايت كنند.
وي خواستار نظارت جدي بر نانوايي، توزيع كالاهاي اساسي و نظارت بر بازار شد و جو سازي عليه اصناف سقز را ظلم در حق اين قشر برشمرد و عنوان كرد: گاهي افراد به دليل تسويه حساب شخصي بدون سند و مدرك موضوعي را پيگيري مي كنند.
وي در بخشي ديگر از سخنان خود هفته بسيج و هفته كتاب و كتابخواني را به مردم شهرستان، بسيجيان و كتابداران تبريك گفت. 
رئيس شوراي اداري شهرستان سقز، همچنين با اشاره به در پيش بودن زمستان سخت، از ادارات راهداري، نفت، گاز و مركز بهداشت خواست تا تدابير لازم براي فعال كردن ستاد برفروبي، سوخت رساني به مناطق سخت گذر و شناسايي مادران باردار اتخاذ كنند.
 

بازدید [ 272 ]