اخبار

فرماندار سقز: اقتصاد مقاومتی،نسخه شفا بخش اقتصاد ایران است

معاون استاندار و فرماندار سقز گفت: اقتصاد مقاومتی، دغدغه کشور و نسخه شفا بخش اقتصاد ایران است
فرماندار سقز: اقتصاد مقاومتی،نسخه شفا بخش اقتصاد ایران است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز علی اکبر ورمقانی روز شنبه در همایش منطقه ای نقش حسابداری در اقتصاد مقاومتی در سالن دکتر محمد فاضلی دانشگاه آزاد اسلامی سقز افزود: مردم و مسئولان در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مسئول هستند.
وی اضافه کرد: رفع مشکلات بانکی در راستای پرداخت  تسهیلات به سرمایه گذاران، تولید با کیفیت توسط تولیدکنندگان، کاهش قاچاق کالا و افزایش صادرات غیر نفتی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ضروری است.
ورمقانی اعلام کرد: مردم با مصرف کالای داخلی، حمایت از تولید کنندگان داخلی و صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی می توانند نقش داشته باشند.
رئیس دولت تدبیر و امید در شهرستان سقز ادامه داد: یکی از برنامه های خوب دولت جلوگیری از قاچاق کالا و ارز بوده و در این زمینه به خوبی عمل کرده است.
ورمقانی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: دانایی محوری، علم آموزی و انجام تحقیق های کاربردی و راهبردی ، نیاز روز محیط های دانشگاهی است و رهاورها و نتایج تحقیق های علمی باید در عرصه عمل اجرا شوند.
وی تصریح کرد: مدیران استان برای اختصاص اعتبارات پژوهشی هم قسم شوند و اعتبارات پژوهشی باید از سوی مدیران کل استان به ادارات شهرستان اختصاص یابد.
فرماندار سقز با اشاره به اهمیت برگزاری این همایش با عنوان نقش حسابداری در اقتصاد مقاومتی ادامه داد: حسابداران در تنظیم برنامه های مالی و انبار داری علمی مهم و باعث عملکرد درست مدیران می شود.
در این همایش یک روزه 20 مقاله در قالب سخنرانی و پوستر ارایه شد.


بازدید [ 665 ]