اخبار

فرماندار سقز از مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه سقز با تبریک فرا رسیدن روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از اقشار مختلف مردم شریف شهرستان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه دعوت کرد.
فرماندار سقز از مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، پیام دعوت کامیل کریمیان، فرماندار ویژه شهرستان سقز به شرح زیر است:
سيزدهم آبان ماه، به حق نماد استکبار ستیزی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و به دلیل سیاستهای خصمانه و غیر انسانی و پدیدار شدن هر چه بیشتر ماهیت پلید استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار، امسال به پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) به نام" استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا" نام‌گذاری شده است.
بررسی حوادث خاورمیانه نشان می دهد که آمریکا به دنبال استعمار فرا نو در منطقه است و تحلیل وقایع تاریخ انقلاب اسلامی به خوبی روشن و نمایان می سازد که حربه استثمار برای نفوذ در ایران اسلامی و سلطه بر كشور بوده است و 13 آبان که از سوی امام راحل(ره) به نام انقلاب دوم نامگذاری شد از آن دست رخدادهايي در ایران اسلامی بود که دست استعمار را از منافع ملی کشورمان کوتاه کرد.
کریمیان در ادامه از اقشار مختلف مردم دعوت کرده است تا دوشنبه 13 آبان در راهپیمایی باشکوه و حماسی سیزدهم آبان ماه شرکت کنند.

 

بازدید [ 192 ]