اخبار

فرماندار سقز از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه سقز از اقشار مختلف مردم شریف شهرستان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
فرماندار سقز از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سقز، در متن دعوت کامیل کریمیان ، به شرح زیر است:
روز جهانی قدس از یادگاران ارزشمند حضرت امام خمینی (ره)، برای ظرفیت‌سازی درحمایت از مردم مظلوم فلسطین و آرمان قدس شریف است که در 40 سال گذشته به مثابه و نماد جهانی اعلام برائت از رژیم غاصب صهیونیستی و اعلام موضع امت اسلامی بر ضد اشغالگری تبدیل شده است.
امروز، دشمنان به دنبال عادی سازی مفاهیمی ارزشمند چون؛ فلسطین و قدس شریف هستند تا مسلمانان به مرور این تجاوز غاصبانه در طول 6دهه را که خلاف معاهدات بین المللی است، فراموش کنند این در حالی است که با وجود سناریوهای مستمر استکبار جهانی و صهیونیسم جهانی در انحراف افکار عمومی، فلسطین همچنان مسئله محوری جهان اسلام و کانون توجه ملل و جوامع جهانی است و طرح های نافرجامی چون؛ معامله قرن با هدف حذف کامل فلسطین از جغرافیای اسلام، دستاوردی جز شکست به دنبال نخواهد داشت.
امسال نیز مردم شریف شهرستان در سقز و صاحب با آگاهی از وضعیت جهانی، همراه و همگام با امت اسلامی  با شرکت در راهپیمایی روز قدس، باری دیگر با آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي و فلسطین تجدید میثاق و انزجار خود را از استکبار جهاني اعلام خواهند کرد.
گفتنی است؛ راهپيمايي روز جهانی قدس، روز جمعه ساعت 10 در شهرهاي سقز و صاحب برگزارمي شود که تجمع اوليه در سقز ساعت نه و 40 دقیقه صبح در ميدان قدس و تجمع اوليه در صاحب در جلو بخشداري زيويه خواهد بود


بازدید [ 98 ]