اخبار

فرماندار سال نو را به مردم شهرستان سقز تبریک گفت

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی سال نو را به مردم شریف شهرستان سقز تبریک گفت.
فرماندار سال نو را به مردم شهرستان سقز تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن کامل پیام کامیل کریمیان به شرح زیر است:
مردم عزیز، فهیم و قدرشناس شهرستان سقز
 خداوند متعال را شاکرم كه فرصت عنايت فرمود تا در آستانه سال نو به عنوان خادم شما، باری دگر، تولد دوباره طبیعت، آغاز سال نو و نوروز باستانی را به تک تک شهروندان عزیز، فهیم، قدرشناس و همراه و همدل شهرستان سقز تبریک بگویم.
سال 98، گرچه سالی پر از موفقیت و دستاورد در عرصه های مختلف بود، ولی از سوی دیگر برخی حوادث تلخ چون ویروس منحوس کرونا، کام مردم تلخ گردید.
 اینجانب با تسلیت درگذشت جمعی از شهروندان عزیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا ، از خداوند متعال برای درگذشتگان اخیر، طلب مغفرت و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی و همچنین برای مبتلایان که در بیمارستان بستری و یا در قرنطینه خانگی هستند شفای عاجل مسئلت می نمایم.
در این روزهای پایان سال، عزم راسخ مدیران اجرایی، نظامی و انتظامی، شهرداران و نیروهای شهرداری، پزشکان و پرستاران، اصحاب رسانه، مردم شهرها وروستاها و کمپین های مردمی، امید را دوباره در آستانه سال نو که دوران نو شدن و امید است، زنده کرد.
اینجانب به عنوان کوچک و خادم شما، سالی پر از صفا و صحت در پرتو عنایات و برکات الهی برایتان خواستارم و امیدوارم امسال بدور از هر گونه بلا صحت و سلامتی همراه با پیروزمندی های نو برای تک تک شهروندان شهرستان سقز باشد همچنین امیدوارم در سال پيش رو شاهد توسعه همه جانبه و رفع موانع و مشكلات اقتصادی و زمینه‌ سازی برای بهره‌گیری از امکانات داخلی و خارجی برای پیشرفت کشور و بهبود زندگی جامعه‌ در همه عرصه‌ها باشیم.
بنده دوباره خدمتتان یاد آور می شوم که امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا که باعث شده از هم دور باشیم، دلهایمان نزدیک هم باشد، جشن های نوروزی را به دور از تجمع برگزار کنیم تا به امید خدا این بیماری خطرناک با باران بهاری که گرد و غبار از چهره طبیعت می زداید، غم و بیماری را از رخساره بشوید.
 سرافرازی، عزت و سلامتی همه شما را از درگاه خداوند متعال خواهانم.بازدید [ 93 ]