اخبار

فرماندار روز پرستار را به پرستاران شهرستان سقز تبریک گفت

فرماندار سقز روز پرستار را به پرستاران شهرستان سقز تبریک گفت
فرماندار روز پرستار را به پرستاران شهرستان سقز تبریک گفت

معاون استاندار و فرماندار سقز در پیامی روز پرستار را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:
حرفه مقدس پرستاري در فرهنگ دینی و به ویژه در ایران اسلامی از جایگاه و منزلت بالایی برخوردار است چرا که اين شغل مقدس، با شریف ترین جلوه آفرینش الهی یعنی حیات و جان انسان‌ها مرتبط است.
تعيين اين روز فرخنده به عنوان روز پرستار، اداي احترام به پرستاراني است كه مهرباني آنان مرهمي براي بيماران وتلاش شان، وسيله اي براي بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتي به آنان است.
بی شک این روز ، روز جاری عاطفه ها، روز درخشیدن ایمان در قلب های مهربان، روز افتخار انسان به انسانیّت است، زیرا پرستار، با شوق و رنج می آموزد تا رنج انسان را به شوق و آرامش برساند.
پرستار ارجمند و تلاشگر، سوم بهمن ماه ،  فرخنده سالروز میلاد دُرّ درخشان مهر و عاطفه ،  اسوه صبر وصلابت و پرستار زخم های به خون نشسته صحنه کربلا حضرت زينب كبري (س) و روز پرستار بر شما مبارک باد.
اینجانب با تبریک روز پرستار، فرصت را مغتم شمرده مراتب تقدير وسپاس خود را از شما پرستاران بیمارستان های حضرت امام خمینی(ره)، تامین اجتماعی و درمانگاه های سقز که در كسوت پرستاري  به مردم شريف این شهرستان خصوصا افراد نيازمند تلاش وافر نموده ايد  اعلام نموده از خداوند متعال،صحت، سلامت و  توفيق خدمتگزاري بيشتر را براي آن عزيزان وخادمان به مردم و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران خواستارم.


بازدید [ 580 ]