اخبار

فرماندار: اعتبارات استانی سال 96 سقز 690 میلیارد ریال است

فرماندار سقز گفت: سهم استانی اعتبارات ابلاغی این شهرستان در سال جاری 690 میلیارد و 547 میلیون ریال است که معادل 14 درصد اعتبارات استانی استان کردستان است.
فرماندار: اعتبارات استانی سال 96 سقز 690 میلیارد ریال است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،  علی اکبر ورمقانی روز یکشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی سقز در فرمانداری این شهر افزود: از این میزان بیش از 320 میلیارد ریال آن شامل؛ اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان است.
وی تشریح کرد: سهم اعتبارات شهرستان سقز از محل اعتبارات استانی قانون استفاده متوازن از امکانات کشور نیز 330 میلیارد و 520 میلیون ریال است.
او اضافه کرد: بیش از 60 درصد از اعتبارات استانی سال جاری شهرستان سقز برای رونق و آبادانی روستاها، در نظر گرفته شده است.
ورمقانی اظهار کرد: امسال دولت تدبیر و امید 30 میلیارد و 285 میلیون ریال به صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سقز به صورت بلاعوض کمک خواهد کرد.
فرماندار سقز ادامه داد: از محل اعتبارات ملی برای طرح های فرودگاه، بیمارستان ،  بزرگراه و... اعتبار در نظر گرفته خواهد شد.
وی با اشاره به محدود بودن اعتبارات شهرستانی، گفت: جذب سرمایه گذار بخش خصوصی و جذب اعتبار ملی توسط مدیران کل استان از شرط های اصلی توسعه و پیشرفت شهرستان سقز است.
ورمقانی در ادامه تصریح کرد، وظیفه مدیران دولت تدبیر و امید، امید و نشاط بخشی در جامعه است و هیچ مدیری در شهرستان سقز نباید بذر نا امیدی در دل مردم بکارد.
در این جلسه، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان و روسای دستگاه های اجرایی شهرستان سقز حضور داشتند.


بازدید [ 80 ]
برچسب ها