اخبار

فرماندارشهرستان سقز ، هفته بهزیستی و تامین اجتماعی را تبریک گفت

معاون استاندار کردستان و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی هفته بهزیستی و تامین اجتماعی را به رییس، کارکنان و افراد تحت پوشش این دو نهاد تبریک گفت.
فرماندارشهرستان سقز ، هفته بهزیستی و تامین اجتماعی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
آنچه از مفهوم بهزیستی به ذهن متبادر می‌شود، نشانه تلاش قشری خدمتگزار  برای توانمند سازی گروه‌های کم‌توان جامعه است تا جریان به‌زیستن در رگ‌های آنان جاری شود.
بهزیستی که با تدبیر شهید گرانقدر دکتر محمد علی فیاض‌بخش تاسیس شد، از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می‌نماید.
 تامین اجتماعی هم به معنای ارتقای رفاه اجتماعی است که، افزایش مشارکت شهروندان را به‌دنبال داشته و این مهم نقشی ارزنده در ارتقای حقوق شهروندی دارد و تحقق رفاه اجتماعی به‌مفهوم تامین حداقل درآمد و سطح زندگی در زمان بیکاری، بیماری و حادثه است .
لذا با تبریک این دو مناسبت به خانواده بزرگ تامین اجتماعی وبهزیستی کشور به ویژه همکاران خدمتگزار در سقز، از تلاش های بی وقفه کارکنان اداره تامین اجتماعی،  بیمارستان تامین اجتماعی و بهزیستی شهرستان در راستای جلب اعتماد و رضایتمندی و خدمت رسانی به مردم در زمینه حمایت های اجتماعی که جلوه ای زیبا از خدمت به بندگان خدا می باشد و باعث تسکین دردهای معلولان و کاهش دغدغه های بیماران، آرامش بازنشستگان، مستمری بگیران، جوانان و سایر اقشار مردم می گردد، تشکر می نمایم.
سلامتی و موفقیت روزافزون برای خانواده بهزیستی و تامین اجتماعی  از درگاه خداوند متعال خواستارم.


بازدید [ 482 ]
برچسب ها