اخبار

فراخوان طراحی پوستر پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز منتشر شد

دبیرخانه دایمی جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز فراخوان طراحی پوستر پانزدهمین دوره جشنواره را منتشر کرد.
فراخوان طراحی پوستر پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز منتشر شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز نقل از دبیرخانه دایمی جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز در این فراخوان از هنرمندان طراح و گرافيست سراسر كشور دعوت شده است که در مسابقه طراحی پوستر این رویداد فرهنگی هنری شرکت کنند.
متن کامل فراخوان به شرح زیر است:
   با استعانت از يزدان پاك، دبيرخانه دائمي پانزدهمين جشنواره بين المللي تئاتر كوردي   با  همكاري انجمن گرافيك سقز به منظور بهره مندي از حضور هنرمندان خلاق و طرحهاي نو و بديع، طراحي پوستر اين دوره ي جشنواره  را  با فراخوان عمومي  و دعوت از هنرمندان طراح و گرافيست سراسر كشور به شكل مسابقه برگزار مي نمايد.
      هنرمندان گرامي مي توانند با توجه به موضوع جشنواره (تئاتر) و تاكيد بر چهار محور اساسي (فرهنگ كوردي / سقز/ پانزدهمين دوره / بين المللي) آثار خود را جهت شركت در مسابقه ارائه نمايند.
شرايط شركت در مسابقه :
محدوديتي در ارائه تعداد اثر از سوي يك هنرمند وجود ندارد و ضروري است  طرح هاي پيشنهادي در   ابعاد 50    X 70 سانتي متر طراحي و فايل آثار به صورت TIFF    300  CMYK بر روي لوح فشرده به همراه تصوير چاپ شده   A4 رنگي به آدرس دبيرخانه جشنواره: كردستان ، سقز ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي ، دبيرخانه دايمي جشنواره بين المللي تئاتر كوردي سقز ارسال گردد.
درج مشخصات فردي ضروري و لازم است چنانچه طرح پيشنهادي از تبليغ و يا تصوير خاصي الهام و يا استخراج شده، توضيح كامل در اين  خصوص ارائه گردد.
در ارزيابي آثار ، اولويت با آثار نو و بديع و با تاكيد بر جنبه هاي اعلام  شده خواهد بود.
اثر برگزيده توسط كارشناسان مربوطه به عنوان پوستر جشنواره معرفي و در مراسم اختتاميه جشنواره لوح تقدير، تنديس جشنواره و جايزه نقدي به خالق اثر اهدا خواهد شد.
از آثار برگزيده دوم و سوم نيز با اهداي لوح تقدير و جايزه نقدي تقدير خواهد شد.
در ايام برگزاري جشنواره، نمايشگاهي از كليه ي آثار راه يافته به بخش داوري مسابقه برپا خواهد شد.
مهلت ارسال آثاري سي ام مهر ماه 97 خواهد بود.

 

بازدید [ 353 ]