اخبار

فراخوان بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز منتشر شد

ستاد اقامه نماز کشور فراخوان بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز را با عنوان «شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز» منتشر کرد.
فراخوان بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز منتشر شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، موضوعات این دوره از فراخوان اجلاسیه شامل شیوه‌های انس کودکان با نماز در مهدهای کودک،  مهارت‌های دعوت به نماز در مدارس و دانشگاه‌ها، را‌ه های دعوت به نماز در خانواده،‌ روش‌های دعوت همسالان به نماز، راه‌های دعوت به نماز در فضای مجازی و رسانه، شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز در ادارات ( مدیران و کارکنان) و روش‌ها و مهارتهای مبلغان و روحانیان در دعوت به نماز است. 
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب‌ «ایده‌ها و تجربیات موفق»، «آثار ادبی و هنری شامل کتاب، مقاله، شعر، رمان، قصه و خاطره»، «فیلم نامه»، «نمایش نامه»، «فیلم کوتاه»، «مستند»، «پویانمایی»، «موشن گرافی»، «طرح های گرافیگی( پوستر، اینفوگرافی و تابلو مقاله) و «محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کمک آموزشی شامل بازی و سرگرمی و فرهنگی و آموزشی ارائه دهند. 
تنها دریافت آثار کتاب و محصولات با حجم بالای 25 مگابایت بعد از اخذ کدثبت نام از سامانه صرفا به صورت پستی مورد پذیرش است. 
ثبت نام  و ارسال از تاریخ 15 تیر ماه 1397 از طریق سامانه www.qunoot.ir   یا صندوق پستی: 1417743181 آغاز شده و تا تاریخ 30 مهرماه 1397 ادامه دارد. همچنین زمان اعلام نتایج این فراخوان 20 آبان ماه 1397 از طریق سایت هایwww.namaz.ir  و www.qunoot.ir  انجام و به تمامی شرکت کنندگان گواهی حضور در فراخوان اعطاء خواهد شد.
بر اساس اعلام این فراخوان به به 110 نفر برگزیده فراخوان هدایایی به شرح زیر اهدا می شود:  
8 نفر: کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و انگشتری متبرک مقام معظم رهبری
32 نفر : کمک هزینه سفر به مشهد مقدس
70 نفر: تفسیر یک جلدی قرآن کریم و کارت هدیه نقدی
علاقه مندان برای ارسال و اطلاع بیشتر می تواندد با دبیرخانه این دوره از اجلاسیه سراسری نماز با شماره های 88995883 – 88995878 – 021 تماس تلفنی برقرارو یا به پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد اقامه نماز به آدرس www.namaz.ir  مراجعه کنند.

بازدید [ 389 ]