اخبار

عمليات ساخت پرديس پيشرفته سينمايي سقز در پايان راه

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و تبلیغاتی «بهمن سبز» حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي كشور گفت: ساخت پرديس سينمايي سقز با پيشرفته ترين تجهيزات صوتي و تصويري تا پايان سال افتتاح مي شود.
عمليات ساخت پرديس پيشرفته سينمايي سقز در پايان راه

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سقز، سیدمصطفی حسینی روز سه شنبه در بازديد از اين مجموعه، عنوان كرد: پرديس سينمايي سقز داراي كافه كتاب، کافی شاپ، سالن انتظار و مجموعه بخش های فرهنگی است.
وي با عنوان اينكه اين طرح بيش از 80 درصد پيشرفت فييزكي دارد، بيان كرد: بيش از 35 ميليارد ريال براي تجهيز اين مجموعه هزينه خواهد شد.
فرماندار سقز هم اظهار کرد: تاكنون بيش از 12 ميليارد ريال براي ساخت اين پروژه از محل اعتبارات شهرستاني و استاني اعتبار صرف و هزينه شده است.
كاميل کریمیان یادآور شد: شهرستان سقز با داشتن سابقه دیرین فرهنگی و غنی در حوزه هنرهای نمایش، سالها از داشتن سینما محروم بود که افتتاح سینما نقش مهمی در توسعه و گسترش فرهنگ به عهده دارد.
طرح پردیس سینمایی شامل سه سالن که سالن اصلی آن ۴۶۰ نفره و دارای ۲ سالن ۴۶ نفره است.
در اين بازديد، رئيس سازمان سينمايي حوزه هنري، معاون اداري و مالي حوزه هنري، مدیر پخش و بازاریابی بهمن سبز و نمايندگاني از حوزه هنري استان حضور داشتند.
موسسه بهمن سبز در زمینه سینما فعالیت می کند و می کوشد شاخص های ساخت و نمایش آثار سینمایی و پخش را ارتقا داده تا از این مسیر به توسعه مخاطبان و رضایتمندی آنان نایل شود.

 

بازدید [ 68 ]