اخبار

صعود تیم ساکا پخش سقز به لیگ دسته یک باشگاه های کشور

تیم فوتسال ساکا پخش سقز نماینده استان کردستان با کسب مقام قهرمانی در رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور، جواز حضور در رقابت های لیگ دسته یک را به دست آورد.
صعود تیم ساکا پخش سقز به لیگ دسته یک باشگاه های کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سقز، تیم ساکا پخش سقز شامگاه جمعه در روز پایانی رقابت های دسته دو فوتسال با توجه به عدم حضور تیم فوتسال مارون نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در بازی آخر، با کسب 13 امتیاز قهرمان این مسابقات شد.
این بازی قرار بود در سالن 2 هزار نفره شهید آبدرم شهر سقز برگزار شود که تیم مارون در این بازی حاضر نشد تا تیم ساکا پخش سقز با کسب سه امتیاز این بازی و در مجموع با 13 امتیاز به عنوان تیم اول همراه با تیم دانشکده سما نماینده دزفول جواز حضور در رقابت های دسته یک فوتسال کشور را کسب کند.
پس از مشخص شدن قهرمانی تیم ساکا پخش سقز، برنامه موسیقی و رقص کُردی و جشن و شادی صعود تیم فوتسال ساکا پخش سقز به لیگ دسته یک کشور با حضور فرماندار، تماشاگران و میهمانان ویژه در سالن آبدرم برگزار شد.
مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور از 15 مرداد به مدت پنج شب به میزبانی شهر سقز برگزار شد و تیم های ساکاپخش سقز نماینده استان کردستان در گروه اول با تیم های مارون کهگیلویه، دانشکده سما دزفول، امیرکبیر کاشان، شاهین کرمانشاه و شهروند نوین سورک هم گروه بود.
شهرستان سقز دارای 14 هزار ورزشکار سازماندهی شده است که یک هزار و 200 نفر از آنان در رشته فوتسال و فوتبال فعالیت ورزشی دارند.


بازدید [ 87 ]
برچسب ها