اخبار

فرمانده سپاه کردستان:

سپاه برای محرومیت زدایی در کنار دولت است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: از ماموریت های سپاه کمک به دولت برای محرومیت زدایی است و در این راستا رهبر معظم انقلاب دستور داده اند که مجدانه تلاش شود.
سپاه برای محرومیت زدایی در کنار دولت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، سردار محمدحسین رجبی روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه سقز، اظهار کرد:تلاش برای رفع محرومیت زدایی روستاهایی که دارای ضریب بالای محرومیت است به جد توسط سپاه پیگیری می شود.
وی از فرمانده سپاه سقز خواست تا با تعامل و همکاری با فرماندار و مجموعه شورای اداری در جهت بازسازی، آبادانی و عمران 2 روستای متروکه اقدام اساسی انجام شود.
او اضافه کرد: از دیگر ماموریت های سپاه،  حفظ امنیت با همکاری مردم و سایر دستگاه های اطلاعاتی و نظامی است و امنیت پایدار در شهرستان سقز به خوبی فراهم و مهیاست.
وی با اشاره به ناآرامی های اخیر تاکید کرد: دشمن سالهاست که با اقدامات؛ کودتا، جنگ تحمیلی، تحریم و محاصره اقتصادی و برجسته کردن مشکلات در راستای ضربه زدن به انقلاب ایران اسلامی است و در این ایام هم با موج سواری وارد عرصه شد.
او ادامه داد:ایران اسلامی با رهبری های داهیانه و هوشیارانه رهبر معظم انقلاب و مردمی بصیر و همیشه در صحنه، کشوری مقتدر و با صلابت است و راه مقابله با دشمنان اتحاد و  استحکام داخلی است زیرا  تهدید داخلی باعث مشکلات برای کشور می شود.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با عنوان اینکه،انقلاب ایران اسلامی، قدرت پوشالی استکبار جهانی و سردمداران آنان را به چالش کشیده است، تصریح کرد: خط انقلاب ایران اسلامی، دفاع از محرومان و برخورد با ظالمان است.
فرماندار سقز هم با عنوان اینکه سپاه در محورهای مختلف به ویژه اقتصاد مقاومتی خدمات ارزشمندی انجام داده است از همراهی این نیروها با مجموعه ادارات در راستای خدمات رسانی تقدیر کرد.
علی اکبر ورمقانی  افزود: از افتخارات ایران اسلامی، وجود رهبری آگاه و بصیر، حضور مردم در صحنه و وحدت کلمه بوده است.
وی با اشاره به شان مسئولیت در نظام اسلامی ادامه داد: تودیع و معارفه مسئولان به معنای تحویل پرچم و خدمت شخصی دیگر به مردم به عنوان ولینعمتان است.
ورمقانی در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد: آمریکا و نظام سلطه با اساس اسلام و انقلاب اسلامی مشکل دارد و استکبار دست از دشمنی با نظام ایران سالامی برنخواهد داشت.
 سرهنگ یعقوب صفاری ، فرمانده پیشین سپاه سقز هم اظهار کرد: از اقدامات بنده درکسوت فرماندهی سپاه در این شهرستان، ساخت و تکمیل زائر سرا، اخذ زمین برای ایجاد یادمان شهدای گمنام  و جذب چهار میلیارد و 800 میلیون ریال برای حوزه دفاع مقدس بوده است.
در این آیین از خدمات 15 ماهه سرهنگ یعقوب صفاری تقدیر و سرهنگ جمشید رضایی جانشین لشکر 22 بیت المقدس کردستان به عنوان فرمانده جدید سپاه سقز معرفی شد.


بازدید [ 714 ]