اخبار

سه مدرسه در شهرستان سقز به نام شهید حاج سلیمانی نامگذاری شد

امروز در گرامیداشت دهه فجر با حضور کامیل کریمیان فرماندار سقز، دبستان پسرانه دوره اول و دوم شهر صاحب،  مدرسه شاهد سقز  و مدرسه متوسطه 1 روستای کندلان به نام شهید قاسم سلیمانی تغییر نام داده شد.
سه مدرسه در شهرستان سقز به نام شهید حاج سلیمانی نامگذاری شد

در این آئین، امام جمعه موقت صاحب، معاونان فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، بخشدار زیویه، مدیران آموزش و پرورش سقز و منطقه زیویه حضور داشتند.

یادواره شهدای شهرستان سقز برگزار شد
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران شهرستان سقز گفت: سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، یوسف زمانه خویش بود که با خلوص نیت برای پاسداری از انقلاب اسلامی تلاش کرد
حجت الاسلام مهدی شفیع خانی در یادواره شهدای شهرستان گرامیداشت دهه فجر در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهر صاحب اضافه کرد: طهارت اقتصادی و باطنی، در نظر گرفتن منافع ملی، عدم دخالت در کار قوه مجریه، دوری کردن از عزل و نصب ها بایستی از ویژگی های نمایندگان مجلس باشد.
شفیع خانی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به ما افتخار و شرف داد عنوان کرد: ملت ایران با وجود تحریم ها با مقاومت و استقامت، هیمنه دشمنان را در هم شکستند.
رئیس آموزش و پرورش منطقه زیویه هم برگزاری یادواره شهدا را جزو رسالتهای آموزش و پرورش جهت نکوداشت جایگاه ایثار و شهادت و تعمیق ارزشها و باورهای دینی و انقلابی برای دانش آموزان برشمرد. 
خالد علیپور افزود: در گرامیداشت دهه فجر، هفت واحد آموزشی به صورت مشارکتی ،خیر ساز و دولتی در سطح منطقه افتتاح می شود. 
در این یادواره گروه های سرود دانش آموزی آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صاحب، به اجرای مراسم پرداختند. در ادامه خانواده شهدای شهر صاحب با اهدای لوح سپاس تجلیل شدند.

 

بازدید [ 81 ]