اخبار

سمینار راهکارهای مواجه با اخبار جعلی در سقز برگزار می شود

سمینار آموزشی راهکارهای شناسایی و مواجه با اخبار جعلی در سقز برگزار می شود.
سمینار راهکارهای مواجه با اخبار جعلی در سقز برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، در این سمینار که به مناسبت هفته روابط عمومی در سالن همایش های دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد، مختار جعفری، کارشناس ارشد علوم ارتباطات به ایراد سخن خواهد پرداخت.
جعفری که سابقه تالیف، ترجمه و  تدریس در حوزه ارتباطات و رسانه را در کارنامه خود دارد پیرامون فیک نیوز( اخبار جعلی)  و ویژگی های روزنامه نگاری موبایلی به ایراد سخن می پردازد.
گرچه مخاطبان اصلی این سمینار، کارشناسان روابط عمومی و امور فرهنگی ادارات و اصحاب رسانه هستند ولی ورود برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی معتبر دریافت خواهند کرد.
این سمینار به همت فرمانداری، دانشگاه پیام نور و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ساعت ۱۰ برگزار می شود.
این دومین سمینار آموزشی در دو سال گذشته در حوزه ارتباطات و رسانه در سقز است، شهریور ماه ۹۷ با حضور دکتر حمید شکری خانقاه، سمینار مدیریت و برنامه ریزی راهبردی در روابط عمومی و رسانه برگزار شد.
این برنامه به مناسبت هفته روابط عمومی ( 27 اردیبهشت تا 2 خرداد) در سقز برگزار می شود.
نشست فرماندار با مسئول و کارشناسان روابط عمومی و امور فرهنگی ادارات، بازدید مشترک مسئول، کارشناسان روابط عمومی و اصحاب رسانه از شهرک صنعتی و نشست کتابخوان؛ معرفی کتاب های حوزه رتباطات از دیگر برنامه های این هفته در شهرستان سقز خواهد بود.


بازدید [ 151 ]