اخبار

سرپرست فرمانداری سقز: وحدت نیروهای مسلح کشور یکی از رموز آزادی خرمشهر بود

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان سقز گفت: وحدت و انسجام نیروی مسلح کشور یکی از رموز آزادی خرمشهر بود.
سرپرست فرمانداری سقز: وحدت نیروهای مسلح کشور یکی از رموز آزادی خرمشهر بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان روز پنجشنبه در آئین غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا در گرامیداشت سوم خرداد، روز مقامت، ایثار و پیروزی و سالروز آزاد سازی خرمشهر افزود: اتحاد و انسجام نیروهای مسلح در عملیات بیت المقدس سال 61 در جریان فتح خرمشهر برای ایران اسلامی فراموش نانشدنی است.
وی با اشاره به این فرمایش حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه خرمشهر را خدا آزاد کرد، عنوان کرد: به دلیل عدم تناسب نیرو و توان لجستیکی ایران اسلامی، پیروزی و فتح خرمشهر برای دشمن باور نکردنی بود.
کریمیان با تجلیل از رشادت های شهدا و ایثارگران، عنوان کرد: فتح خرمشهر ، نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است که رشادت ها، فداکاری، مقاومت و پایمردی نیروهای مسلح و مردمی هیچگاه فراموش نمی شود.
وی با عنوان اینکه خرمشهر 19 ماه در تصرف دشمن بعثی بود ادامه داد: بعد از حصر آبادان به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، زمینه آزاد سایز خرمشهر هم فراهم شد.
سرپرست فرمانداری سقز دربخشی دیگر از سخنان خود، تصریح و خاطر نشان کرد: امروز دشمن از طریق جنگ نرم به سراغ ملت ایران اسلامی آمده است که باید با بصیرت بیش از پیش مواظب و هوشیار باشیم.

 

3

بازدید [ 484 ]