اخبار

سرپرست فرمانداری سقز سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، و قیام الهی 15 خرداد را تسلیت گفت

سرپرست فرمانداری سقز سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام الهی 15 خرداد را تسلیت گفت.
سرپرست فرمانداری سقز سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، و قیام الهی 15 خرداد را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام کامیل کریمیان به شرح زیر است:
سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)،بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، یادآور حماسه های جاودان ملت ایران در عشق به آن رهبر فرزانه است که در فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) به خوبی بیان شده است که امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است و تا تاریخ زنده است راه و اندیشه او زنده خواهد ماند.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، بیست و نهمین سالگرد عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی را به همه رهروان و پیروان آن رهبر فرزانه تسلیت می گویم و از خداوند تبارک و تعالی می خواهم همه ما را در جمع ادامه دهندگان راه آن فقید سعید قرار دهد.

همچنین در پیام کامیل کریمیان به مناسبت قیام الهی 15 خرداد هم آمده است:
قیام الهی 15 خرداد 1342 مبداء و مقدمه ای بر شکل گیری نهضت انقلاب اسلامی و نقطه عطفی در تاریخ تحولات سیاسی ایران اسلامی است.
حضرت امام خمینی(ره) در خصوص پانزده خرداد فرمودند:این قیام، مصیبتی بود برای ملت ما، لکن مبدأ جنبش بود، برای اسلام بود و به اسم اسلام بود. 
بدون شک این قیام به حق یادآور درخت تنومند نهضت اسلامی است که در بهمن ماه 57 به بار نشست و ملت غیور ایران اسلامی این واقعه عظیم را به عنوان روز پیروزی، افتخار و سربلندی فراموش نخواهند کرد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن 14 خردادماه سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ شهدای قیام ١٥ خرداد به ملت ایران اسلامی به ویژه مردم عزیز و شریف شهرستان سقز ، از خداوند منان توفیق خدمت همگان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

بازدید [ 404 ]