اخبار

سرپرست فرمانداری سقز در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

در گرامیداشت هفته نیروی انتظامی( 13 تا 19 مهرماه) سرپرست فرمانداری سقز، پیامی صادر کرد و این روز را تبریک گفت.
سرپرست فرمانداری سقز در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام کامیل کریمیان به شرح زیر است.
نام نيروي مقتدر انتظامي در تاریخ انقلاب اسلامی همراه با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری امنیت وآسایش مردم با تلاش وکوشش خستگی ناپذیر گام برداشته اند.
تلاش و مساعی ارزشمند این فرزندان پاک باخته ایران اسلامی در سنگر خدمت به مردم نجیب، فهیم و قدرشناس با هدف برقراری نظم، امنیت و آسایش عمومی وصیانت از دستاوردهای ملی ، گران سنگترین افتخاری است که در درگاه احدیت برای انسان های پاک سرشت مقدر گردیده است.
بی تردید تلاش های آن مجموعه خدوم در راستای استقرار نظم و امنیت، تأمین امنیت برای برگزاری اجتماعات، برنامه ها و مراسم ها، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با قاچاق، مبارزه با منکرات و فساد پیشگیری از وقوع جرم وکشف جرایم بر کسی پوشیده نیست.
اينجانب ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی که با شعار پلیس مقتدر، امین مردم مزین شده، ایامی که يادآور تلاش جهادی قشري ارزشمند از نيروهاي خدوم ميهن اسلامي است این روزها را به فرماندهی آن نیرو و تمامی زیرمجموعه های تابعه و وابسته و خانواده بزرگ نیروی انتظامی تبریک گفته از تدبیر، تعامل و همدلی مجدانه، وظیفه شناسی ، حسن تعهد در انجام وظایف در این شهرستان مرزی در جهت تامین نعمت بزرگ امنیت تقدیر وتشکر می نمایم.

 

بازدید [ 331 ]
برچسب ها