اخبار

سرپرست فرمانداری سقز: بازنشستگان هویت و شناسنامه سازمان هستند

سرپرست فرمانداری سقز گفت:بازنشستگی پایان خدمت به مردم نیست و بازنشستگان هویت و شناسنامه هر سازمانی محسوب می شوند.
سرپرست فرمانداری سقز: بازنشستگان هویت و شناسنامه سازمان هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان در آئین تجلیل از بازنشستگان فرمانداری؛ سید یحیی موسوی صفاخانه ، عابد احمدزاده و حسین ملکی اظهار کرد: بازنشستگان و مجموعه همکاران مشاوران سازمان هستند و در دوران بازنشستگی هم سازمان از تجارب آنان بهره خواهد گرفت.
کریمیان عنوان کرد: عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت می گذراندند، بسیارغرورآفرینند.
وی عنوان کرد: این عزیزان در جهت تحقق اهداف سازمانی و خدمت به مردم شریف، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی در کنار سایر همسنگران اینک با کوله باری از تجربه، سنگر را به دیگران می سپارند .
معاون برنامه ریزی ، اداری و مالی فرمانداری سقز نیز در سخنانی از زحمات و اهتمام ویژه همکاران بازنشسته تجلیل و با اشاره به اینکه موسوی، احمدزاده و ملکی به صورت مستقیم زیر نظر حوزه مالی کار می کردند از آنان حلالیت طلبید.
فریبرز اولیایی بیان کرد:بر این باوریم، بازنشستگی فصل نوینی از زندگی و آغازی برای زندگی با شیوه و ایده های جدید و امید است.
در این آئین، کارمندان بازنشسته هم با تقدیر از تلاش و همکاری مجموعه، دوری از همکاران را سخت توصیف و عنوان کردند؛ گرچه زندگی در محیط کار به اتمام رسیده ولی تلاش در اجتماع همچنان ادامه دارد.
محمد خالد شافعی از کارکنان با تجربه و پیشکسوت فرمانداری ویژه شهرستان سقز هم در سخنانی با اشاره به اهمیت کار در فرمانداری به عنوان زیر مجموعه وزارت کشور، وجود فرمانداری در هر شهرستان را مایه سکون و آرامش برای شهروندان توصیف کرد.
اسماعیل پاشایی از کارکنان پیشکسوت فرمانداری ویژه شهرستان سقز هم با گرامیداشت یاد بازنشستگان فرمانداری سقز که در قید حیات نیستند پیشنهاد داد که تصویر مجموعه بازنشستگان فرمانداری چاپ و در منظر دید کارمندان باشد.

 

بازدید [ 396 ]