اخبار

رئیس تعاون روستایی

رکورد خرید تضمینی گندم توسط تعاون روستایی سقز شکسته شد

رئیس اداره تعاون روستایی سقز گفت: رکورد خرید تضمینی گندم توسط شبکه تعاون روستایی این شهرستان در سال زراعی جاری شکسته شد.
رکورد خرید تضمینی گندم توسط تعاون روستایی سقز شکسته شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقل از روابط عمومی تعاون روستایی ، عبداله کریمی اظهار کرد: از ابتدای فصل خرید تاکنون توسط 9 مرکز خرید تضمینی گندم تعاون روستایی سقز 76 هزار تُن گندم از کشاورزان سقزی خرید شده که این میزان نسبت به کل خرید سال گذشته 34درصد رشد نشان می دهد
کریمی با بیان اینکه تمامی مراکز خرید گندم شبکه تعاون روستایی تا پایان فصل برداشت گندم ، کماکان آماده تحویل گندم از کشاورزان عزیز هستند، تصریح کرد: در صورت حمل به موقع گندم های موجود در مراکز ، با برنامه ریزی های انجام شده هیچ گونه مشکلی در زمینه تحویل  و خرید گندم در مراکز شبکه تعاون روستایی وجود ندارد و این روند با شرایط مطلوبی در حال انجام است.
وی بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و تسهیل در امر خرید کُلزا بیش از 840 تُن از این محصول درشهرستان خریداری شده  که از رشد مطلوبی نسبت به سال گذشته برخوردار است و سه برابر افزایش خرید نشان می دهد.
کریمی اضافه نمود: کارخرید تضمینی دانه روغنی گُلرنگ توسط مرکز خرید اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی سقز آغاز شده و گُلرنگ کاران می توانند محصول خود را با 2درصد ناخالصی و 9درصد رطوبت به قیمت تضمینی 26186 ریال به آن مرکز تحویل دهند.

 

بازدید [ 363 ]